Дата: від до Скинути

Якісне харчування є запорукою здоров'я дітей, тому в Ушомирській громаді було вирішено модернізувати харчоблок Гулянецької СЗШ І-ІІІст.. Рішенням сесії було виділено кошти на проведення капітального ремонту харчоблоку. Наразі роботи завершені: харчоблок гарно умебльовано, встановлена нова електрична плита, придбано необхідне устаткування, посуд, миючі засоби, замінено систему опалення, встановлено сучасну вентиляцію та додаткові фільтри для очищення води.Гулянецькі школярі, як і всі діти шкіл та садочків громади, забезпечені повноцінним гарячим харчуванням.

08:30 26.11.2019

За підсумками січня-вересня 2019 року Ушомирська громада посіла 10 місце серед 806 ОТГ

Рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад і надалі залишається одним із головних аспектів у питаннях визначення їх спроможності забезпечувати виконання тих завдань і функцій, якими вони наділені. Безумовно, спроможність громади вимірюється багатьма чинниками та параметрами, однак фундаментальним компонентом її життєдіяльності є фінансові ресурси. Ефективність виконання місцевими органами влади децентралізованих функцій, серед іншого, залежить від обсягів отримуваних на відповідній території доходів або від суми коштів, що надається центральною владою на виконання делегованих повноважень.Більш детально можно ознайомитися за посиланням : https://drive.google.com/…/19RrfE2X6m84QH5px8iuY3MYIe…/view…

08:27 26.11.2019

Сьогодні отримали новенького екскаватор-навантажувача, придбаного для нашого комунального Гулянецького підприємства за кошти місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції.

12:29 18.11.2019

Ушомирська ОТГ займає І місце в області по забезпеченню комп'ютерною технікою

Школи та садочки укомплектовані необхідним комп'ютерним мультимедійним обладнанням,меблями, дидактичними матеріалами, на закупівлю яких використано 1 млн 30 тис грн.Понад 843 тис грн спрямовано на придбання засобів навчання та навчального обладнання для закладів загальної середньої освіти.

11:19 12.11.2019

Сьогодні «Інклюзивно-ресурсний центр Ушомирської сільської ради» презентував ЕКОЛОГІЧНІ КАЗКИ Зелени Криж (Олени Крижановської). ЕКОЛОГІЧНІ КАЗКИ – це засіб екологічного виховання дітей та форма їх спілкування з природою, що дає можливість розвивати усвідомлення користі рослин, комах та тварин. За допомогою таких казок виховується почуття необхідності дбати про природу. Одна із основних задач даної книги є формування екологічної культури дітей. Серія «Розумні Казки» розширює світогляд читачів, подаючи у казковій формі природничі наукові факти та підвищує екологічну свідомість. Особливість книги полягає в тому, що вона поєднує друкований текст та шрифт Брайля, який можуть читати незрячі люди.

09:12 12.11.2019

На базі Поліської СЗШ І-ІІІ ст проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учні закладів освіти Ушомирської громади взяли участь в олімпіадах з географії та біології. Маємо вже перші результати : географія, І місце : 8 клас - Литвин Ярослав (Гулянецька СЗШ І-ІІІ ст, вчитель Смиковська Г.П.) , 9 клас - Олійник Дарина (Гулянецька СЗШ І-ІІІ ст, вчитель Смиковська Г.П.), 10 клас - Юревич Наталія (Поліська СЗШ І-ІІІст ,вчитель Шиян В.М.), 11 клас -Артемчук Олесій (Ушомирська гімназія ,вчитель Гаєвська Т.П.); біологія ,І місце - Максимов Ілля (Ушомирська гімназія,вчитель Петровська Л.І) Щиро вітаємо і зичимо нових перемог!

15:39 11.11.2019

День села

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої громади.

21:03 10.11.2019

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»

Вже не перший рік успішно працює в Ушомирській громаді мініцентр  соціальної допомоги   вдома на чолі з мудрим наставником Кашперським Василем Петровичем та чотирнадцять  жінок, адже саме жінці  притаманна доброта, мудрість та милосердя, які так необхідні в щоденній праці соціального працівника.

15:16 01.11.2019

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

31.10.2019 року провів семінар-практикум на тему: «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами». У ньому взяли участь педагогічні працівники Коростенського району, які є у складі команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

15:30 31.10.2019