Регуляторні акти

рішення 38 сесії № 1039 "Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги Комунальної установи« Центр надання соціальних послуг Ушомирської сільської ради» на 2024 рік

10:01:45 22.12.2023

Про затвердження показника рентабельності на платні медичні послуги для комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради на 2024 рік

10:03:28 05.12.2023

рішення 36 сесії № 972 "Про встановлення тарифу на послуги з управління побутовими відходами : збирання та перевезення змішаних побутових відходів по Поліському комунальному підприємству «Добробут»

16:08:09 09.11.2023

рішення 36 сесії № 961 "Про затвердження переліку платних медичних оглядів, які надає комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради та тарифів на них на 2024 рік.

16:06:09 09.11.2023

рішення 36 сесії № 960 "Про затвердження переліку платних медичних послуг по самозверненню громадян ( крім невідкладних станів) без направлення лікарів та на відшкодування від страхових компаній, які надає комунальне некомерційне підприємство «Ко

Про затвердження переліку платних медичних послуг по самозверненню громадян ( крім невідкладних станів) без направлення лікарів та на відшкодування від страхових компаній, які надає комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради та тарифів на них на 2024 рік.

16:05:59 09.11.2023

рішення сесії №946 «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання , водовідведення та вивезення рідких побутових відходів по Поліському комунальному підприємству «Добробут»»

08:36:50 07.02.2023

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по Поліському комунальному підприємству «Добробут»