ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - МАЛЕНЬКІ СПРАВИ КОЖНОГО

Шановні мешканці громади! Сьогодні ми звертаємося до вас з важливим закликом щодо охорони нашого навколишнього природного середовища. Ми всі мешканці цієї громади і маємо відповідальність перед нашою землею та майбутніми поколіннями, тому зобов’язані зберігати її незмінною та чистою. Природа наділила нашу землю унікальною красою та різноманіттям і ми маємо дбати про неї. Кожен з нас може зробити свій внесок у збереження природного середовища: не викидайте відходи у зеленій зоні, розділяйте сміття для подальшої переробки, не паліть стерню, допомагайте зберегти ліси та річки. Спільними зусиллями ми можемо зберегти наше природне надбання для майбутніх поколінь. Давайте діяти разом у напрямку збереження нашого довкілля та створення кращого майбутнього для всіх нас. Дякую вам за увагу та розуміння. Разом ми сила!

11:52:53 17.04.2024

КРУГЛИЙ СТІЛ В РАМКАХ ТИЖНЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

У період з 11 по 17 вересня в Україні триває Тиждень громадянського суспільства. Ініціатива проведення цього заходу належить Міністерству культури та інформаційної політики, і вона є частиною реалізації Стратегії розвитку громадянського суспільства. Ця ідея виникла після консультацій з організаціями громадянського суспільства та стала важливим кроком у зміцненні активної громадянської участі. Мета проведення тижня - поглиблення комунікації між владою та громадянським суспільством, побудова партнерських стосунків з інститутами громадянського суспільства.

15:30:53 18.09.2023