НОВИНИ у сфері надання послуг

Шеринг документів з допомогою застосунку ДІЯ відтепер у ЦНАП Ушомирської сільської ради

ЦНАП Ушомирської сільської ради інформує Вас про можливість отримання адміністративних послуг без паперових документів — з використанням цифрових  в застосунку ДІЯ.
Усе, що потрібно є в ДІЇ, — і послуги, і цифрові документи.

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів при отриманні адміністративних послуг. Він збільшив ефективність роботи ЦНАПу і скоротив час на обробку та перевірку документів заявників.
Для шерингу документів вам потрібно:
▫ Відкрити документи необхідні для отримання послуги у застосунку Дія.
▫ Працівник ЦНАПу зісканує сформований Дією штрих-код.
▫ Після цього ви надасте дозвіл на його шеринг у застосунку Дія.
▫ Цифрова копія документа буде надіслана на електронну скриньку ЦНАП Ушомирської сільської ради.

Однак, на даний час послуга доступна суб’єктам звернення, які є власниками
iD-карти та мають верифікований ідентифікаційний номер у застосунку ДІЯ.

Отримуйте послуги комфортно!

З повагою, ЦНАП Ушомирської сільської ради

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

14:50:53 01.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді. Внутрішній паспорт громадянина України:

11:28:38 25.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?          Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням. Для іноземців та людей без громадянства:

10:59:43 11.01.2022

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2021 рік

Центр надання адміністративних послуг утворено 27.03.2021 року та створено 13 віддалених робочих місць в кожному старостинському окрузі. Рішенням сесії сільської ради затверджено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр та розпочато прийом громадян адміністраторами ЦНАП з 1 квітня 2021 року.

12:42:31 10.01.2022

Грошова компенсація за «пакунок малюка» в Дії

Подавайте заяву на отримання комплексної послуги єМалятко онлайн одразу після народження малюка Грошова компенсація за «пакунок малюка» тепер входить до комплексу послуг єМалятко. Більше не потрібно йти в 11 установ, замовляти 37 документів та витрачати 30 годин на отримання послуг для новонароджених!

15:41:13 17.12.2021