Ушомирська громада
Коростенський район, Житомирська область

Новини

В Ушомирській сільській раді сьогодні відбулася хвилююча святкова зустріч в День місцевого самоврядування.

Дата створення: 14:36 07.12.2018

У дружньому колі зібралися ветерани органів місцевого самоврядування. За чашкою духмямого чаю присутні згадували часи своєї роботи, давали гарну оцінку тим позитивним змінам, що відбуваються у нашій громаді.Тепла і зворушлива зустріч надовго залишиться у пам'яті кожного з них.

Ушомирська сільська рада щиро вітає начальника відділу фінансової та економічно-інвестиційної діяльності Підгаєцьку Наталію Миколаївну

Дата створення: 15:39 06.12.2018

Ушомирська сільська рада щиро вітає начальника відділу фінансової та економічно-інвестиційної діяльності Підгаєцьку Наталію Миколаївну з достойною нагородою - Грамотою Житомирської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у вдосконаленні стилю і методів роботи, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

2 грудня відбулося відкриття оновленого Будинку культури в с. Гулянка.

Дата створення: 08:38 04.12.2018

2 грудня відбулося відкриття оновленого Будинку культури в с. Гулянка. До присутніх звернулася сільський голова Мала Людмила Рафаїлівна, яка поінформувала про зміни, що відбулися з часу об’єднання.  Майже 4 000 000 гривень було спрямовано в Гулянецьке комунальне підприємство, а саме на - придбання комунальної техніки; - покращення стану водозабезпечення; - благоустрій території; - реконструкцію каналізаційно-насосної станції та багато іншого. Для зручності жителів села Гулянка було облаштовано кабінет діловода, який раніше знаходився у с. Бондарівка. В Гулянецькій загальноосвітній школі проведено поточний ремонт фасаду, придбали проектори, методичне обладнання, нові парти для першокласників; за кошти громади оздоровлюють дітей, а учні початкових класів та пільгових категорій харчуються безкоштовно. Крім того, встановили систему очистки питної води у школі та дитячому садочку. Значних змін на краще зазнало і приміщення дитячого садочку - проведено ремонт і відкрито третю групу,здійснено реконструкцію харчоблоку та встановлено нове сучасне обладнання.  Всі потреби школи і дитячого садочку забезпечуються за кошти громади. Також в с. Гулянка: - збудовано міні- футбольне поле зі штучним покриттям; - відремонтовано Будинок культури, реконструйовано систему опалення; - закуплено комп’ютерну техніку для бібліотеки та підключено інтернет; - виділено кошти на заміну котла в амбулаторію. За сприяння В.Ю. Арешонкова направлено 1 200 000 грн субвенції на соціально-економічний розвиток села: - заміна вікон в Гулянецькій школі; - перекриття даху в Гулянецькому садочку; - встановлення дитячих ігрових майданчиків; - закуплено стільці в будинок культури. Зроблено багато та є над чим працювати і надалі, адже в с. Гулянка двадцять одна багатоповерхівка 60-х років забудови… І на завершення, всіх присутніх привітали аматори сцени сіл Веселівки та Лісівщини, жителі яких прийняли рішення про добровільне приєднання до Ушомирської ОТГ.

4 грудня відбудеться Рада регіонального розвитку Житомирщини

Дата створення: 11:00 30.11.2018

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич скликає Раду регіонального розвитку Житомирщини.

Голова ОДА Ігор Гундич створив дорожній штаб, який не допускатиме скупчення транспорту при погіршенні погодних умов

Дата створення: 15:51 29.11.2018

Оперативний штаб, який працюватиме при ускладненні руху на дорогах в зимовий період 2018/19 створений, у першу чергу, для координації дій із сусідніми областями, установами та організаціями.

Ігор Гундич: На Житомирщині воєнного стану немає, область працює у звичайному режимі

Дата створення: 15:48 29.11.2018

Житомирська область працює у штатному режимі – введення воєнного стану в Україні на область не розповсюджується. Воєнний стан введений для заходів безпеки і оборони у 10-ти областях країни і населення це не стосується.

На зустрічі з жителями села Поліське голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала проінформувала про результати роботи.

Дата створення: 18:22 28.11.2018

Ось уже майже два роки як село Поліське входить до складу Ушомирської об’єднаної територіальної громади. На зустрічі з жителями села голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала проінформувала про результати роботи. З метою енергозбереження в Поліській загальноосвітній школі замінили вікна, перебудували котельню та встановили додатковий котел, крім того, закупили інтерактивні дошки, проектори, методичне обладнання, нові парти для першокласників, за кошти громади оздоровлюють дітей, а учні початкових класів та пільгових категорій харчуються безкоштовно; - в адмінприміщенні с. Поліське розпочала свою роботу поліцейська станція та станція екстреної швидкої допомоги Коростенського району; - створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр»; - проведено поточні ремонти будинку культури та дитячого садочка;  - встановлено ігрові майданчики та вуличні тренажери; - провели капітальний ремонт адмінприміщення; - створені належні умови для роботи поштового відділення,; - за кошти місцевого бюджету придбано сучасний кардіограф для амбулаторії, сучасну комп’ютерну техніку, підключено інтернет; - надано фінансову підтримку комунальному підприємству: придбано трактор, причеп, плуги, косилку, автовишку; - розпочато будівництво очисних споруд по технології «БІОТАЛ», частково закуплено необхідне устаткування; - перемогли в конкурсі з державної програми «Питна вода України» на засадах співфінансування «Технічне переоснащення станції знезалізнення водонапірної вежі с. Поліське»; - постійно впорядковується територія села; - провели реконструкцію вуличного освітлення по вул.Жмаченка. І це далеко неповний перелік того, що зроблено після об’єднання. Найболючішим питанням сьогодні є ремонт шандорів на річці Уж, що перебувають на балансі Коростенської міської ради, громада вже надала співфінансування в сумі 100 тис.грн. для проведення ремонтних робіт. Полісяни тепло зустріли аматорів сцени сіл Ушомира та Ковбащини, які подарували їм щире слово та гарну пісню.

Семінар учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ушомирської ОТГ

Дата створення: 16:37 25.11.2018

Семінар учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ушомирської ОТГ відбувся у формі воркшопу "Осінній вернісаж методичних сюжетів" (інтерактивні методи навчання). У роботі семінару взяли участь спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту , керівник методичної служби Самченко Л.В., переможець районного та учасник обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" , вчитель Поліської СЗШ І-ІІІ ст Білошицька А.О. та вчителі шкіл громади. У ході семінару присутні переглянули самопрезентації вчителів Гулянецької СЗШ І-ІІІ ст Ярошенко Т.В. та Шарло Л.С., відвідали уроки української мови та літератури у 7 і 8 класах. Лекцію з використанням мультимедійної презентації про креолізовані тексти,кроссенси ,теги слів,мнемотехнології та лайфаки прочитала працівник методичної служби ( гуманітарний цикл) Башинська Г.А. Учасники семінару схвально відгукнулися про отриману нову корисну інформацію.

Заходи присвячені 120-тій річниці від дня народження Миколи Орестовича Сціборського

Дата створення: 10:26 23.11.2018

Ушомирська сільська бібліотека долучилась до проведення заходів присвячених 120-тій річниці від дня народження Миколи Орестовича Сціборського - житомирянина, нашого земляка. В бібліотеці оформленорозгорнутий тематичний куточок:  «М.О. Сціборський – український державний та військовий діяч, почесний громадянин м. Житомира». Із читачами проведено історичну годину на тему: « Сціборський М.О. – учасник Першої світової війни, діяч УНР, УВО, підполковник війська УНР, теоретик українського націоналізму, автор численних статей, співавтор проекту Конституції Української Держави.» Бібліотекар Ушомирської сільської  бібліотеки В.А.Кашперська

13 листопада 2018 року відбувся конкурсний відбір

Дата створення: 10:36 19.11.2018

13 листопада 2018 року відбувся  конкурсний відбір на посади педагогічних працівників КУ «ІРЦ Ушомирської сільської ради»: