Браво! Перемога!

Перше місце у XI обласному святі декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень», у конкурсі витинанок «Зоряні узори», в номінації сюжетна витинанка «Пісня янголів» здобула інспектор служби у справах дітей Ушомирської ОТГ Семенчук Олеся. ВІТАЄМО!

12:53 03.07.2020

Черговий приємний сюрприз

Черговий приємний сюрприз - новенькі велосипеди - отримали соціальні робітники мініцентру соціальної допомоги вдома Ушомирської сільської ради, які обслуговують громадян похилого віку в селах Веселівка, Розівка, Іванівка, Ковалівщина, Білошиці, Ходачки, Лісівщина, Жабче. Досить часто працівникам доводиться долати чималий шлях до своїх підопічних. Відтак подарунки для соціальних робітників, що виконують важливу та складну роботу, мають неодмінно її полегшити та підвищити якість надання соціальних послуг.

12:55 01.07.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З метою забезпечення безпекової обстановки в районі військової частини А1796  та попередження адміністративних правопорушень, передбечених ст.187 КУАП: заборонено переміщення у забороненій зоні та поблизу військової частини      А 1796 в межах визначених показчиками на місцевості "Заборонена зона, проїзд (прохід) заборонено (закито)"

20:26 15.06.2020

Конкурс

12 червня 2020 року відбувся  конкурсний відбір на посади педагогічних працівників КУ «ІРЦ Ушомирської сільської ради»: практичний психолог; вчитель-логопед; вчитель-реабілітолог; вчитель-дефектолог. Взяв участь у конкурсному відборі один кандидат, який успішно склав іспит та пройшов співбесіду на посаду вчителя-логопеда – Волківська Анна Валентинівна.

16:04 15.06.2020

Ушомирською сільською радою розпочато реалізацію проекту будівництва зовнішніх мереж каналізації в селі Поліському.

Будівництвом передбачено спорудження підземних інженерних мереж, заглиблення насосних станцій, влаштування надземних споруд та шафи блоку управління. Даний проект забезпечить розвиток мережі водовідведення місцевого значення та розвиток інфраструктури села Поліське в цілому, що має надважливе значення для підвищення стандартів життя в сільській місцевості, сприятиме розвитку та благоустрою території громади, ефективному обслуговуванню населення.

13:42 12.06.2020

У рамках Проєкту «Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», що реалізується ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у співпраці з Міжнародним благодійним фондом Caritas Ukraine, Ушомирська ОТГ отримала благодійну допомогу у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції.

20:44 10.06.2020

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny). З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека - це не тільки робота, а спосіб життя. З метою залучення якомога більшої кількості громадян до процесу опанування цифровими навичками, Мінцифри звертається до Вас з проханням надати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодо можливості перегляду зазначеного курсу онлайн. За будь-яким питанням, звертайтесь до Вікторії Хомутської (homutska@thedigital.gov.ua).

14:28 10.06.2020

Дорога наша громадо!

Сьогодні ми починаємо цикл святкових презентацій життя нашої громади. Вже стало доброю традицією в День Святої Трійці відзначати свято громади. І цей рік не виключення, на жаль, карантин, викликаний пандемією Covid-19, вніс свої корективи - і традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн. День громади це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селах з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам кожного села громади, пишаємося нашими досягненнями, які визнані на рівні держави. Усі досягнення, якими багата Ушомирська громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День громади, кожен відчуває себе частиною великої родини. День громади – це можливість зізнатися їй в любові…

10:19 02.06.2020

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ушомирської сільської ради.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ушомирської сільської ради. Розглянуто низку важливих питань, прийняті відповідні рішення. Наразі пріоритетним стало питання щодо переходу до наступного етапу пом’якшення карантину. З 1 червня, поступово, за умови чіткого дотримання всіх протиепідемічних правил роботи під час карантину, починають працювати заклади фізичної культури і спорту, спортивні зали (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб); спортивні тренування та змагання на стадіонах до 50 осіб, відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, відновлюють свою діяльність дитячі садочки громади. Задля безпеки закуплено необхідні дезінфектори, безконтактні термометри, маски, рукавички. На даному етапі адаптивного карантину садочки будуть приймати обмежену кількість дітей, а щоб перебування у дитячих закладах було безпечним, передусім для діток, заклади працюватимуть згідно певних правил, затверджених МОЗ.

15:57 27.05.2020