З ДНЕМ МАТЕРІ

Яке велике щастя жити у цьому світі, усміхатися сонечку, чути грайливу пісню струмочка, веселий спів пташок навесні, бачити безмежне блакитне небо, милуватися різнобарвними квітами на землі, ходити босоніж по зеленій травичці і відчувати приємний дотик холодної роси. Справді — це велике щастя. І всьому цьому ми завдячуємо найдорожчій людині у світі — своїй рідній матусі, яка народила нас, дала радість життя. Найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце. Мама! Найрідніша, найдорожча. У кожного з нас була чи ще є своя мама і її образ супроводжує нас усе життя. Її тепла посмішка, лагідні руки, найрідніший голос, її похвала чи застереження живуть у кожному з нас з дитинства і до кінця наших днів. Вона нам прощає, вона нас любить і захищає, пригортає крильми величезної материнської любові, де б ми не були. Бо вона — мати... Мати, ненька, матуся, матінка, мамочка — єдина людина у світі, яка не буває байдужою до своїх дітей. У ній стільки милосердя, співчуття, турботи, ласки... Бережіть своїх матерів, говоріть їм приємні слова, любіть їх, турбуйтеся про них, доки вони живі. Бережіть своїх матерів.

11:52 10.05.2020

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!

75-ий щасливий травень... 75-та річниця Великої Перемоги. Ніколи не згасне пам'ять про той страшний період в історії людства. Ніколи не допустимо повторення тієї страшної трагедії XX століття! Ми низько вклоняємось кожному полеглому герою та кожному ветерану за мирне небо над головою і вільну землю під ногами. Ми низько вклоняємось кожній матері, дівчині, дружині, що втратила на війні частину свого серця. ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!

11:56 09.05.2020

Інклюзивно-ресурсний центр Ушомирської сільської ради

оголошує з 07.05.2020 року конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників, а саме: • практичний психолог – 0,5 ставки; • вчитель-логопед – 1 ставка; • вчитель-дефектолог – 1 ставка; • вчитель-реабілітолог – 1 ставка. Місце знаходження інклюзивно-ресурсного центру: с. Поліське, вул. Жмаченка, 50. Вимога:вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія». Звертатися за адресою: с. Поліське, вул. Жмаченка, 50 Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати такі документи: - заява про участь у конкурсі; - особистий листок обліку кадрів; - автобіографія; - копія диплома про освіту; - копія паспорта; - заява на обробку даних; - попередження про спеціальні обмеження; - фотографії 6х4 – 2 шт.; - копія трудової; - інші документи, передбачені чинним законодавством. Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування на офіційному веб-сайті. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за телефоном: 0680030172

16:24 06.05.2020

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України оприлюднив розпорядження від 15 квітня 2020 року № 481-р "Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області" відповідно до якого до складу спроможної Ушомирської об’єднаної територіальної громади мають увійти ще  такі  територіальні громади: Білківська, Новинська, Ставищенська, Сушківська

15:11 05.05.2020

З 11 травня Уряд розпочне зняття перших карантинних обмежень

Стабільна ситуація з захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 4 травня під час позачергового засідання Уряду, повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

22:05 04.05.2020