28 грудня 2019 року з нагоди 76-ї річниці звільнення Коростенщини від нацизму відбувся мітинг

76 років тому, визволяючи Коростенщину та с. Ушомир від німецько-фашистських загарбників, 189 воїнів віддали своє життя за Батьківщину та знайшли вічний спочинок в братській могилі парку с. Ушомир.

17:18 28.12.2019

Яскравими вогниками зустрічала сьогодні новорічна ялинка гостей та жителів села Гулянка на святкових вечорницях. Оновлений фасад сільського будинку культури, сучасно облаштоване приміщення, гарна зала, сцена та інтер’єр гостинно приймали присутніх. Концертна програма була наповнена неймовірними виступами аматорів народного мистецтва, які подарували всім глядачам незабутні враження та святковий настрій.

21:33 25.12.2019

Поліська ЗОШ І-ІІІ ступенів одна з кращих шкіл Ушомирської громади.

Поліська ЗОШ І-ІІІ ступенів одна з кращих шкіл Ушомирської громади. Навчається 309 дітей з 12 сіл району та міста Коростеня. Приємним подарунком для шкільної спільноти та жителів села стало завершення проекту капітальний ремонт даху школи, який проведено на засадах співфінансування за кошти місцевого бюджету та кошти інфраструктурної субвенції

11:04 21.12.2019

Амбулаторію загальної практики сімейної медицини №7 с. Ушомир відкрито після капітального ремонту.

Приміщення повністю відповідає високим сучасним стандартам, є енергоефективним, тут підведено усі комунікації, наявна комп’ютерна техніка та доступ до мережі Інтернет.

15:07 18.12.2019

Гарна подія зібрала мешканців громади - відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 в селі Поліське. Нині любо завітати до медичних закладів, де все зроблено добросовісно і якісно в ім’я та на благо людини – жителя села. Тут створені комфортні умови для роботи медичних працівників та надання якісної первинної медичної допомоги населенню.

16:00 17.12.2019

Справжнє українське народне дійство до свята Андрія Первозванного

Справжнє українське народне дійство до свята Андрія Первозванного можна було побачити в Будинку культури с. Білошиці. Учасники художньої самодіяльності та учні Білошицівкої школи відтворили давні українські звичаї та обряди: дівоче ворожіння, очікування вечорниць,кусання Калити, дотепні жарти, народні пісні, запальні танці та частування смачними варениками.

22:02 14.12.2019