Дата: від до Скинути

Сьогодні в Коростенській районній державній адміністрації відбулось засідання тимчасової районної комісії, щодо проведених перевірок стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів соціального захисту населення з постійним або тимчасовим перебуванням на них людей.

12:46 08.04.2021

Всесвітній день здоров’я

Здоров’я людини – це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина має берегти своє здоров’я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю.

08:42 07.04.2021