Нові правила загального карантину і карантину «вихідного дня»: Постанова Уряду

На сайті КМУ оприлюднено текст постанови від 11.11.2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» (далі – Постанова № 1100), якою запроваджується загальний карантин та карантин «вихідного дня». Про це ми повідомляли у матеріалі. Розглянемо докладніше, які додаткові обмеження встановлені.

08:42 14.11.2020

Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації

Туман – це природне явище, що досить часто спостерігається восени. Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100м. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.

08:49 11.11.2020

Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

На період карантину прийом громадян у Коростенському МЦЗ відбувається з певними обмеженнями. Всі консультації, пов'язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються безпосередньо засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою, месенджерами тощо).

08:56 08.11.2020

Громадські роботи – соціальна підтримка безробітних, користь громаді

На території Ушомирської ОТГ тривають громадські роботи з благоустрою територій сіл - один з напрямків активної політики зайнятості населення. В жовтні 2020 року було залучено 16 безробітних осіб з Коростенського міського центру зайнятості.

09:02 01.11.2020

В населених пунктах Ушомирської громади завершуються роботи по вуличному освітленню, адже – це важлива складова інфраструктури будь-якого населеного пункту, а також комфорт і безпека людей в темний час доби. На даний час в селі Ходачки здійснюється реконструкція мережі вуличного освітлення з використанням світлодіодних світильників, що дозволить ефективно вирішити проблему з вуличним освітленням в даному населеному пункті та мінімізувати витрати на сплату електроенергії, оскільки світлодіодні світильники: мають високий коефіцієнт передачі кольору та точний розподіл світла, яке виключає осліплення пішоходів та водіїв; споживають менше електроенергії; мають тривалий термін використання, що дозволяє зменшити витрати на технічне обслуговування ліхтарів.

08:45 21.10.2020

Оголошення

Ушомирська сільська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань Генеральних планів та планів зонування території, а також розділів Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) сіл Веселівка, Білошиці, селищ Нова Ушиця та Броди Коростенського району Житомирської області, які триватимуть з 23.10.2020р.  по 23.11.2020р. за адресами:

08:39 19.10.2020

Шановна громадо!

Перед нами стоїть серйозне завдання – втриматися у вирі коронавірусу.

11:10 16.10.2020