Україна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі.

Україна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі. Початок фактичних перемовин про умови членства в рамках міжурядової конференції є важливою дипломатичною та політичною перемогою нашої країни.

09:24 26.06.2024

Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України. 28 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, ми підписали заявку на вступ.

16:26 25.06.2024

Увага! Важлива інформація!

В зв'язку з виконанням невідкладних колійних робіт на переїзді 8 км (Чолівка) напрямку Коростень-Житомир. Коростенська дистанція коліїї повідомляє, що даний переїзд буде закритий для руху автотранспорту з 9-00 год. 25.06.2024 року по 17-00 28.06.2024 року. Об'їзд автотранспорту буде здійснюватись через: Поліське, с. Білошиці, Бровар, Б.Шоссе, переїзд 4 км ст. Коростень Житомирський. Схема об'їзду додається.

14:37 25.06.2024

Сьогодні історичний день

09:27 25.06.2024

Перші врожаї наших Садів Перемоги та багато різної смакоти вже в дорозі на передові позиції воїнів.

Радіємо кожній можливості бути корисними для наших захисників. Знову підготували і зібрали все, що потрібно і буде корисним, а також виготовили необхідні деталі на замовлення військових. Наша найбільша сила - у єднанні та взаємопідтримці, тож ні на мить не зупиняймося у нашому спільному прагненні до миру таСади Перемоги - захисникам! перемоги

08:20 25.06.2024

Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, обстрілів всієї території нашої держави з різного типу озброєння на землі або в ній лишаються залишки боєприпасів або навіть нерозірваних снарядів. Також небезпечні предмети можуть бути замасковані і виглядати як побутові речі, залишені без нагляду.  Рятувальники закликають громадян бути уважними і обережними. Рятувальники нагадують, що боєприпаси, гранати та міни можуть виглядати як вибуховий пристрій, а можуть бути замасковані під звичайні побутові речі – сумку, іграшку чи телефон. Тому потрібно бути обережними та не наражати себе на небезпеку. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати. Натрапити на небезпечну знахідку сьогодні можна практично скрізь: на приватних земельних ділянках, у полях, лісосмугах, парках, річках, ставках і навіть просто на вулицях. При виявленні підозрілого предмету категорично забороняється: торкатися і пересувати його заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати користуватися поряд із ним засобами радіозв’язку, мобільними телефонами, адже вони можуть спровокувати вибух здійснювати на пристрій звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. У разі знаходження вибухонебезпечного предмета негайно повідомляти за номером 101.

11:25 24.06.2024