Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, це також і День ветерана.

"А я люблю життя своє, люблю, й дорожчає воно з літами..."                                                       Люди старшого покоління – це мудрість народна, їх практичний життєвий досвід, безмежна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Нехай цей день осені буде для вас справжнім святом заслуженого визнання і турботи. Не можливо, звісно, передати словами всієї поваги, подяки за те, що ви є на землі, що у тяжку мить ви завжди порадите та підтримаєте. Адже ваш досвід, ваша мудрість це невичерпне джерело, яке б’є крізь віки і живить усі прийдешні покоління.  Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. Бажаємо всім людям похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

09:42 01.10.2020

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

В цей день ми вшановуємо та висловлюємо вдячність тим людям, які прийняли на виховання в свої сім’ї дітей, шо з різних причин залишилися без батьківської опіки. На території Ушомирської громади 7 дітей проживають в сім’ях усиновителів, 4 – в прийомних сім’ях, 23 дитини в сім’ях піклувальників, опікунів.

11:43 30.09.2020

«Чужих дітей не буває»

В останній день вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Доброта і любов – головне, що батьки повинні дарувати дітям. Особливої уваги і турботи потребують діти, які залишилися без батьківської опіки. Забезпечення їхнього щасливого дитинства – наша спільна мета, обов’язок громади, держави. Реалізація права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні можлива завдяки її влаштуванню, до сімейних форм виховання: усиновлення, під опіку, піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. На території Ушомирської громади 7 дітей проживають в сім’ях усиновителів, 4 – в прийомних сім’ях, 23 дитини в сім’ях піклувальників, опікунів. До кінця року планується створення дитячого будинку сімейного типу, в якому знайдуть свою домівку діти, які потребують родинного тепла і затишку. Кожна дитина, яка народилася в громаді, має проживати в родині – це головне правило роботи в Ушомирській сільській раді щодо захисту прав дітей, які залишилися без батьківського піклування. Сьогодні велику шану і слова вдячності за турботу про дітей ми віддаємо всім, хто небайдужий до долі дитини, хто відкрив свою родину, свою душу і серце дітям. Служба у справах дітей Ушомирської сільської ради

08:40 30.09.2020

В Коростенському "Бабиному Яру" вшанували пам'ять жертв Голокосту

29 вересня згадують одну з трагічних сторінок історії України – масових розстрілів 29 – 30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві. Свої "Бабині Яри" були практично в кожній з окупованих нацистами області України. Не виняток і Коростенський район.Нагадаємо, що в селі Купище, Коростенського району на території Ушомирської об’єднаної територіальної громади в пам’ять про розстріялних, замородованих євреїв на місці трагедії у 2005 році Військово-історичним інститутутом і музеєм Міністерства оборони Угорщини, Єврейським Фондом України.було встановлено меморіал.

15:27 29.09.2020

29 вересня 2020 року виповнюється 79-ті роковини від початку однієї з найбільших трагедій ХХ століття – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинених у 1941 – 1943 роках.

10:52 29.09.2020

Сьогодні в селі Гулянка гарна подія: відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини!

До складу Гулянецької амбулаторії входять: реєстратура, кабінети сімейного лікаря, денний стаціонар на 4 ліжка, кабінет щеплень, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет. В умовах амбулаторії діти і дорослі можуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів. Для мешканців мікрорайону, які обслуговуються в зазначеній амбулаторії, її відновлення – є значною подією! Тепер їх амбулаторію зовні нічим не відрізниш від будь-якого приватного медичного закладу: чисто, світло, красиво, якісно проведено ремонт. В амбулаторії є все необхідне для діагностики та прийому пацієнтів. Придбано нові меблі, медобладнання та інвентар, встановлено бойлер. Проєктом були передбачені роботи: оновлення фасаду і фарбування; заміна покриття покрівлі; заміна систем опалення. Для доступності будівля облаштована пандусом та туалетною кімнатою. Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом. На реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини кошти було виділено з бюджету Ушомирської сільської ради.

10:25 29.09.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Лишилося тільки два дні, аби скористатися акційною пропозицією від «Житомиргаз Збуту» та купити газ на опалювальний сезон за 4,99 грн за кубометр.

10:09 15.09.2020

урочисто відкрили оновлений шкільний стадіон

Сьогодні, в селі Поліське, урочисто відкрили оновлений шкільний стадіон, робота над яким тривала більше року. Тепер у учнів ліцею та місцевих жителів є ще одна зона для спортивного відпочинку. Нам вдалося засіяти поле спеціальною травою та підвести воду для її поливу. Кошти на його реконструкцію виділили з місцевого бюджету. Сподіваємося, що грати та відпочивати тепер буде в рази приємніше. Щирі посмішки дітей нікого не залишили без гарного настрою.

15:59 11.09.2020