Відбулося навчання діловодів

Відбулося навчання діловодів щодо опрацювання сучасного, українського комплексу "Ispro" для автоматизації погосподарського обліку. Рухаємося в ногу з часом.

12:48 07.08.2019

Оголошення

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ТА РОЗГЛЯДУ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЕКТІВ  ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ, ПОЄДНАНИХ З ДЕТАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ ОКРЕМИХ ЧАСТИН ТЕРИТОРІЇ ТА ПЛАНІВ ЗОНУВАННЯ , А ТАКОЖ РОЗДІЛУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ УШОМИР, РУДНЯ-УШОМИРСЬКА, ЗАРІЧЧЯ, КОВБАЩИНА КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11:55 02.08.2019

Оголошення

26 липня 2019 року відбувся  конкурсний відбір на посади педагогічних працівників КУ «ІРЦ Ушомирської сільської ради»: практичний психолог; вчитель-логопед; вчитель-реабілітолог; вчитель-дефектолог. Взяв участь у конкурсному відборі один кандидат, який успішно склав іспит та пройшов співбесіду на посаду практичного психолога – Прокопчук Світлана Валентинівна.

10:41 31.07.2019

Обговорення робочих питань

Обговорення робочих питань з в.о старости та бухгалтерів с. Веселівка, с.Лісівщина , с.Білошиці та с.Бондарівка.

11:42 29.07.2019

Лідери громад обговорили моделювання проєкту адміністративно-територіального устрою базового та субрегіонального рівня Житомирської області.

У Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась зустріч голів ОТГ, в рамках круглого столу «Обговорення пропозиції для подальшого впровадження завдань реформи місцевого самоврядування»

17:31 26.07.2019

з Днем бухгалтера!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в  справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловить подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів. Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

07:44 16.07.2019

Літній відпочинок дітей.

Продовжується літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей в Ушомирській громаді.

09:52 10.07.2019