На базі ДЮСШ Ушомирської сільської ради працюють секції по футболу.

Тренування проходять у спортивних залах Поліського ліцею, Ушомирського ліцею та Білошицької гімназії. Бажаючі займатися у цих секціях можуть звертатися до вчителів фізичної культури цих навчальних закладів.https://www.facebook.com/100020909738162/videos/300265378676414/

14:33 03.12.2021

В Ушомирському ліцеї відбулося відкриття оновленої спортивної зали після капітального ремонту.

Тепер у світлій, просторій, сучасній спортивній залі учні нашого закладу будуть мати змогу займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.

14:36 02.12.2021

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості.

11:53 02.12.2021