Доброго дня, громадо!

Вже тиждень ми з вами відчуваємо «пом’якшення» карантинного режиму.  Перший етап послаблення карантину почався досить активно. Дозволено:                 *оптова торгівля непродовольчими товарами, в тому числі відкриються магазини в ТРЦ (крім розважальних і дитячих зон, фудкортів і кінотеатрів у ТРЦ); * працювати адвокатам, нотаріусам, аудиторам, а також психотерапевтам; * планові операції (їх дозволили робити ще 5 травня), а також відкриті можливості для надання паліативної допомоги в стаціонарах; *українці можуть гуляти в скверах і зонах відпочинку, парках, включаючи лісопаркові та прибережні зони;  * відкриті для відвідування вуличні дитячі та спортивні майданчики (не в ТРЦ); * салони краси, перукарні, манікюрні салони; *літні майданчики кафе і ресторанів під відкритим небом, * продаж на винос у закладах громадського харчування (тільки ті заклади, які зареєстровані в Державному реєстрі потужностей операторів ринку харчових продуктів); *роботу відновлюють історико-культурні заповідники і музеї, проте особливості їх відкриття і роботи будуть регулювати власники; *до звичайного режиму роботи повертаються ЗМІ, точки продажу преси, друкарні та інші підприємства медіагалузі;                       * дозволена робота клінік і кабінетів стоматології; * сервіс побутових послуг; * дозволені кіно- і відеозйомки, репетиції в театрах, цирках, концертних організаціях, мистецьких колективах (до 50 осіб і без глядачів). Громадські місця наповнилися людьми, багато хто на радощах почав нехтувати правилами особистої безпеки та гігієни. Послаблення карантину послабило і нашу пильність. Більшість людей тепер ходить без масок, а про соціальну дистанцію всі ніби забули. Ви не звертаєте уваги, але на Житомирщині за добу станом на ранок 17 травня виявлено 18 нових випадків захворювання на COVID-19.

11:44 18.05.2020

Відділ освіти, молоді і спорту запрошують учнів, педагогів, батьків та усіх бажаючих взяти участь в онлайн акції «День вишиванки. Більше ніж просто сорочка».

Для цього потрібно надіслати до 18 травня 2020 року на електронну адресу  ushomirvo@ukr.net фото (не порушуючи правил карантину) у двох номінаціях:

15:04 15.05.2020

Яке щастя жити на світі, коли за спиною стоїть СІМ’Я!

У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою. У День сім'ї я бажаємо вам домашнього затишку і тепла, нехай сімейне вогнище сяє іскорками радості та доброти. Рум'яних пирогів на столі, ніжних обіймів рідних, ласкавих слів і красивих вчинків. Нехай вірність, любов і взаєморозуміння супроводжують ваші сім'ї довгі роки, а сімейний фотоальбом без кінця наповнюється кадрами щасливих миттєвостей!

15:01 15.05.2020

З ДНЕМ МАТЕРІ

Яке велике щастя жити у цьому світі, усміхатися сонечку, чути грайливу пісню струмочка, веселий спів пташок навесні, бачити безмежне блакитне небо, милуватися різнобарвними квітами на землі, ходити босоніж по зеленій травичці і відчувати приємний дотик холодної роси. Справді — це велике щастя. І всьому цьому ми завдячуємо найдорожчій людині у світі — своїй рідній матусі, яка народила нас, дала радість життя. Найперше слово, яке пестить слух до кінця життя. Найніжніші й дбайливі руки. Найдобріше і чуйне серце. Мама! Найрідніша, найдорожча. У кожного з нас була чи ще є своя мама і її образ супроводжує нас усе життя. Її тепла посмішка, лагідні руки, найрідніший голос, її похвала чи застереження живуть у кожному з нас з дитинства і до кінця наших днів. Вона нам прощає, вона нас любить і захищає, пригортає крильми величезної материнської любові, де б ми не були. Бо вона — мати... Мати, ненька, матуся, матінка, мамочка — єдина людина у світі, яка не буває байдужою до своїх дітей. У ній стільки милосердя, співчуття, турботи, ласки... Бережіть своїх матерів, говоріть їм приємні слова, любіть їх, турбуйтеся про них, доки вони живі. Бережіть своїх матерів.

11:52 10.05.2020

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!

75-ий щасливий травень... 75-та річниця Великої Перемоги. Ніколи не згасне пам'ять про той страшний період в історії людства. Ніколи не допустимо повторення тієї страшної трагедії XX століття! Ми низько вклоняємось кожному полеглому герою та кожному ветерану за мирне небо над головою і вільну землю під ногами. Ми низько вклоняємось кожній матері, дівчині, дружині, що втратила на війні частину свого серця. ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!

11:56 09.05.2020

Інклюзивно-ресурсний центр Ушомирської сільської ради

оголошує з 07.05.2020 року конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників, а саме: • практичний психолог – 0,5 ставки; • вчитель-логопед – 1 ставка; • вчитель-дефектолог – 1 ставка; • вчитель-реабілітолог – 1 ставка. Місце знаходження інклюзивно-ресурсного центру: с. Поліське, вул. Жмаченка, 50. Вимога:вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія». Звертатися за адресою: с. Поліське, вул. Жмаченка, 50 Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати такі документи: - заява про участь у конкурсі; - особистий листок обліку кадрів; - автобіографія; - копія диплома про освіту; - копія паспорта; - заява на обробку даних; - попередження про спеціальні обмеження; - фотографії 6х4 – 2 шт.; - копія трудової; - інші документи, передбачені чинним законодавством. Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування на офіційному веб-сайті. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за телефоном: 0680030172

16:24 06.05.2020