Дата: від до Скинути

Президент України та Емір Катару обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва

У межах офіційного візиту до Держави Катар Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані.

10:35 06.04.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 05.04.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

16:13 05.04.2021

Глава держави схвалив створення Національного плану вакцинації проти COVID-19, який передбачатиме щеплення більшості дорослого населення України до кінця року 05 Квітня 2021 • 08:35 Кіл-сть переглядів: 34 FacebookTwitterShare Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02 квітня 2021 року «Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до кінця 2021 року». Згідно з рішенням РНБО, Кабінет Міністрів України у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду. Зокрема, має бути встановлено мінімально необхідну щомісячну кількість щеплень, визначено джерела та строки постачання вакцин для профілактики коронавірусної хвороби, осіб, відповідальних за реалізацію плану, кінцевою метою якого є охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу. Уряд має активізувати переговори з виробниками вакцин проти COVID-19, а також щодо залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії з вакцинації в Україні. Міністерство охорони здоров’я повинне вжити невідкладних дієвих заходів щодо постачання в Україну в максимально стислі строки необхідної кількості вакцин для специфічної профілактики коронавірусної хвороби та забезпечення доступу населення до вакцинації; забезпечити проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо вакцинації. Рішення також передбачає, що Міністерство закордонних справ має вжити невідкладних заходів, спрямованих на підвищення ефективності співпраці з іноземними державами та міжнародними організаціями щодо постачання в Україну вакцин проти COVID-19.

16:10 05.04.2021

Вітаємо з Великоднем християн західного обряду!

Світлих вам думок і піднесеного настрою. Віри в торжество життя, добра і справедливості! Душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай цей день пройде з рідними людьми в мирі і любові. Чудо Воскресіння Христового хай надихає на добрі та праведні справи, а Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

09:11 04.04.2021