Вітаємо з Великоднем християн західного обряду!

Світлих вам думок і піднесеного настрою. Віри в торжество життя, добра і справедливості! Душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай цей день пройде з рідними людьми в мирі і любові. Чудо Воскресіння Христового хай надихає на добрі та праведні справи, а Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

09:11 04.04.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Будівля Магістрату є пам’яткою архітектури національного значення, – Наталія Остапченко

Про реалізацію в Житомирській області програми Президента “Велике будівництво” розповіла журналістам телеканалу “Союз-ТВ” перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

11:47 01.04.2021

Нові райони і територіальні громади в Україні – з'явилося друге, доповнене видання Атласу адміністративно-територіального устрою України. Сприяв у створенні атласу проект «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформ

Сьогодні, 01 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресконференцію з питань робіт, які планується виконати у 2021 році на території комплексу центрального стадіону “Полісся”, а також розповів про інші спортивні об’єкти Житомирської області, реалізація яких планується впродовж поточного року в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”.

08:40 01.04.2021