Дата: від до Скинути

29 вересня 2020 року виповнюється 79-ті роковини від початку однієї з найбільших трагедій ХХ століття – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинених у 1941 – 1943 роках.

10:52 29.09.2020

Сьогодні в селі Гулянка гарна подія: відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини!

До складу Гулянецької амбулаторії входять: реєстратура, кабінети сімейного лікаря, денний стаціонар на 4 ліжка, кабінет щеплень, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет. В умовах амбулаторії діти і дорослі можуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів. Для мешканців мікрорайону, які обслуговуються в зазначеній амбулаторії, її відновлення – є значною подією! Тепер їх амбулаторію зовні нічим не відрізниш від будь-якого приватного медичного закладу: чисто, світло, красиво, якісно проведено ремонт. В амбулаторії є все необхідне для діагностики та прийому пацієнтів. Придбано нові меблі, медобладнання та інвентар, встановлено бойлер. Проєктом були передбачені роботи: оновлення фасаду і фарбування; заміна покриття покрівлі; заміна систем опалення. Для доступності будівля облаштована пандусом та туалетною кімнатою. Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом. На реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини кошти було виділено з бюджету Ушомирської сільської ради.

10:25 29.09.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Лишилося тільки два дні, аби скористатися акційною пропозицією від «Житомиргаз Збуту» та купити газ на опалювальний сезон за 4,99 грн за кубометр.

10:09 15.09.2020

урочисто відкрили оновлений шкільний стадіон

Сьогодні, в селі Поліське, урочисто відкрили оновлений шкільний стадіон, робота над яким тривала більше року. Тепер у учнів ліцею та місцевих жителів є ще одна зона для спортивного відпочинку. Нам вдалося засіяти поле спеціальною травою та підвести воду для її поливу. Кошти на його реконструкцію виділили з місцевого бюджету. Сподіваємося, що грати та відпочивати тепер буде в рази приємніше. Щирі посмішки дітей нікого не залишили без гарного настрою.

15:59 11.09.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до постанови Верховної Ради України № 795-IX від 15 липня 2020 року «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», на неділю 25 жовтня 2020 року призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

08:48 08.09.2020

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

08:52 06.09.2020

Доброго ранку, громадо!

Звертаємось до вас з нагадуванням: ситуація, яка складається в Україні, в Коростенському району і нашій громаді (ми знаходимося в «помаранчевій зоні»)– не є підставою для паніки, а є скоріше поштовхом для мобілізації всіх нас. І від наших злагоджених і відповідальних дій залежить майбутнє в кожній родині. Наші діти пішли до школи і дотримання базових правил запобігання поширенню інфекції має стати невід’ємною частиною нашого життя. Задля чіткого дотримання правил безпечного навчання дітей ми намагаємося освітні заклади громади забезпечити необхідними засобами індивідуального захисту.

08:53 03.09.2020