Дата: від до Скинути

Змагання третього етапу в Коростенському районі "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу

На базі спортивного комплексу «ФОК» відбулися змагання третього етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу, де 13 команд Коростенського району продемонстрували свій високий рівень майстерності та спортивних здібностей.

10:51 05.04.2024

Робоча нарада

Сільська голова Людмила Мала провела робочу нараду зі старостами за участю начальника відділу Миколи Подольського та керівників комунальних підприємств Сергія Брицуна та Василя Левченка. Серед питань, які обговорювалися, особлива увага приділялася питанням підтримки наших військових та благоустрою населених пунктів (впорядкування кладовищ, ремонт доріг місцевого значення, видалення аварійних дерев, ліквідація стихійних сміттєзвалищ). Важливим питанням сьогодні залишається підтоплення домоволодінь в селі Лісівщина. З пропозиціями щодо можливого подальшого вирішення цієї проблеми заслухали представника інституту водних проблем і меліорації НААН. Працюємо.

15:56 04.04.2024

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

15:49 04.04.2024