Кращі учні шкіл нашої громади

Кращі учні шкіл нашої громади ,які стали переможцями обласних предметних олімпіад отримали дипломи в номінації "Інтелектуальна надія громади". Вони були удостоєні права внести Державний прапор України : Котенко Олександр - учень 11 класу Ушомирської гімназії - диплом ІІ ступеня за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та географії, диплом ІІІ ступеня за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, фізики та української мови. Перше місце у Житомирській обласній спартакіаді серед допризовної молоді з багатоборства. Ройовий військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура», середній бал 11,9 ;

15:31 19.06.2019

волейбольна команда Ушомирської дитячої юнацької спортивної школи

Нашою гордістю є волейбольна команда Ушомирської дитячої юнацької спортивної школи на чолі з прекрасним тренером, майстром своєї справи Широких Жанною Володимирівною. На святі громади команда відзначена у номінації «Кращий спортивний колектив».

15:29 19.06.2019

Шановні представники галузі охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас  добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

18:03 15.06.2019

Відбулася чергова сесія Ушомирської сільської ради.

Відбулася чергова сесія Ушомирської сільської ради. В порядку денному звіт про хід виконання комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту, про внесення змін до сільського бюджету, земельні питання. Запрошений начальник відділу персоніфікованого обліку пільг та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН Коростенської РДА Матвійчук Валентина Миколаївна доповіла про хід виконання Програми співфінансування пільг з місцевого бюджету у 2018 році і за поточний рік та наголосила, що Ушомирської об’єднаною територіальною громадою проводиться значна робота по підтримці найбільш вразливих категорій громадян.

16:28 13.06.2019

Ось і відбулися випускні свята у дитячих садочках громади. Вітаємо дітвору з новим етапом у житті! Нехай шкільні роки стануть надійним фундаментом для майбутнього! А ми, в свою чергу, хочемо розповісти, що зроблено для покращення діяльності дитячих садочків, а головне, для максимально комфортного перебування в них дітей.

16:32 11.06.2019

Розпочато роботи по капітальному ремонту приміщення харчоблоку

Розпочато роботи по капітальному ремонту приміщення харчоблоку та їдальні Гулянецької СЗШ І-ІІІ ст., на що було виділено кошти у сумі близько 1,5 млн грн. Буде замінено систему водопостачання та водовідведення, систему опалення. Також буде встановлено пожежну сигналізацію та вентиляцію, електрообладнання, заплановано ремонт та облицювання стін та підлоги. До проведення демонтажних робіт активно долучилися працівники школи.

16:26 11.06.2019

колегія відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради

Сьогодні відбулася колегія відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради за участю сільського голови Малої Л.Р.,начальника відділу освіти, молоді і спорту Вербовенко І.В.,спеціалістів, керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти ,заступників директорів з навчально- виховної, виховної та навчально- методичної роботи,голів профкому.

15:31 05.06.2019