На базі Поліської СЗШ І-ІІІ ст проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учні закладів освіти Ушомирської громади взяли участь в олімпіадах з географії та біології. Маємо вже перші результати : географія, І місце : 8 клас - Литвин Ярослав (Гулянецька СЗШ І-ІІІ ст, вчитель Смиковська Г.П.) , 9 клас - Олійник Дарина (Гулянецька СЗШ І-ІІІ ст, вчитель Смиковська Г.П.), 10 клас - Юревич Наталія (Поліська СЗШ І-ІІІст ,вчитель Шиян В.М.), 11 клас -Артемчук Олесій (Ушомирська гімназія ,вчитель Гаєвська Т.П.); біологія ,І місце - Максимов Ілля (Ушомирська гімназія,вчитель Петровська Л.І) Щиро вітаємо і зичимо нових перемог!

15:39 11.11.2019

День села

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої громади.

21:03 10.11.2019

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»

Вже не перший рік успішно працює в Ушомирській громаді мініцентр  соціальної допомоги   вдома на чолі з мудрим наставником Кашперським Василем Петровичем та чотирнадцять  жінок, адже саме жінці  притаманна доброта, мудрість та милосердя, які так необхідні в щоденній праці соціального працівника.

15:16 01.11.2019

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

31.10.2019 року провів семінар-практикум на тему: «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами». У ньому взяли участь педагогічні працівники Коростенського району, які є у складі команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

15:30 31.10.2019

Тільки разом ми зробимо нашу громаду успішною та комфортною для проживання.

Село Білошиці: власними силами зроблено поточний ремонт у фельдшерсько-акушерському пункті та оновлено фасад, встановленно опалення в ДНЗ «Малятко» - група з короткотривалим режимом перебування. Планується провести реконструкцію адмінприміщення під дитячий садок загального розвитку з 10,5 годинним режимом дня.

10:28 30.10.2019

Моральний обов’язок кожного – долучатися до наведення порядку у святому місці пам’яті про рідних, близьких, друзів, яких уже немає серед живих.

10:10 23.10.2019

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

14:15 12.10.2019

Освіта Ушомирщини сьогодні

Освіта Ушомирщини сьогодні –це шість закладів загальної середньої освіти та три заклади дошкільної освіти, у яких виховується та навчається близько 1000 дітей, працюють 148 педпрацівників. Освіта є пріоритетною галуззю Ушомирської ОТГ.

15:50 04.10.2019