Особливості поводження з побутовими відходами в період карантину

У зв’язку з введенням карантину можливості комунальних служб, які займаються збиранням, сортуванням та утилізацією відходів, значно зменшилися у порівнянні зі звичайним часом. Просимо всіх долучитися до практики зменшення та мінімізації побутових відходів.

16:13 10.04.2020

Весна – час поточного ремонту доріг, що знаходяться в комунальній власності громади.

За рахунок коштів місцевого бюджету сьогодні тривають ремонтні роботи дорожнього покриття по вулиці Поварова в селі Купище. І це тільки початок. За сприятливих погодних умов ремонтні роботи доріг в громаді будуть продовжені.

16:17 09.04.2020

Доброго ранку, громадо!

Карантин - це нагода приділити час собі та справам, які ви відкладали «на потім». Тому не нудьгуйте та займіться саморозвитком, покращенням здоров‘я та поставте собі за мету вийти з карантину кращою версією себе!  Бережіть себе та будьте здорові!

08:39 08.04.2020

Мобільний застосунок Дій вдома створено для запобігання поширенню коронавірусу в Україні шляхом здійснення моніторингу за дотриманням режиму самоізоляції громадянами, які обов’язково повинні його дотримуватися

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання від поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, такими є:

08:38 08.04.2020

На Житомирщині 3 нові випадки COVID-19: у Малинському та Бердичівському районі

Станом на 22:00 06 квітня 2020 р. в області зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Сьогодні, 6 квітня, в області виявили ще 3 нові випадки цього захворювання. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова ОДА Віталій Бунечко.

08:26 07.04.2020