Дата: від до Скинути

ЧЕРВОНЕ ТО ЛЮБОВ. ЧОМУ ДОНОРСТВО КРОВІ ПІД ЧАС ВІЙНИ СТАЛО ЩЕ ОДНІЄЮ ЛІНІЄЮ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Зазвичай він передбачає обширну інформаційну кампанію та заклик до дії, але цьогоріч вторгнення Росії на територію України суттєво змістило акцент. Багато чоловіків приєдналися до складу Сил оборони, через що не можуть здавати кров, хоча саме вони роками були регулярними донорами та закривали потребу у крові. Зараз вони захищають країну від ворога.

11:07 14.06.2024

#тияк: У Житомирі відбувся тренінг «Стресостійкість в умовах війни. Техніки самодопомоги»

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, відбувся двогодинний тренінг на тему «Стресостійкість в умовах війни. Техніки самодопомоги» для 465 працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Мета заходу – допомогти українцям зберегти психічне здоров’я в умовах війни.

08:51 14.06.2024

МКІП спільно з телерадіокомпанією ICTV розробили 18 матеріалів в межах інформаційної кампанії для звільнених та прифронтових міст

«Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) є учасником проєкту «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст», що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

14:15 13.06.2024