A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ушомирська громада
Житомирська область, Коростенський район

Структура Ушомирської ОТГ

№ п/п

ПОСАДА

ПІБ

тетефон

1

Сільский голова

Мала                  Людмила Рафаїлівна

(04142)69242

 

2

Заступник сільського голови     з питань діяльності  виконавчих органів ради

 

 

3

Секретар сільської ради

Шутенко Микола Микитович

(04142)69242

4

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради

Зінченко Світлана Станіславівна

(04142)69242

5

СТАРОСТА

 

 

 

Староста

Білківського старостинського округу

Прокопенко Віталій Володимирович

 

 

Староста

Білошицівського старостинського округу

Ковальчук Віталій Вікторович

 

 

Староста

Бондарівського старостинського округу

Остапчук Олександр Васильович

 

 

Староста

Веселівського старостинського округу

Кисилевич               Тетяна Дорошівна

 

 

Староста

Калинівського старостинського округу

Андрієвська                 Алла Миколаївна

 

 

Староста

Купищенського старостинського округу

Лебідь                    Григорій Петрович

 

 

Староста

Лісівщинського старостинського округу

Охримчук                     Юрій Анатолійович

 

 

Староста

Новинського старостинського округу

Бордюг                         Ірина Іванівна

 

 

Староста

Поліського старостинського округу

Шишковський

Анатолій Петрович

 

 

Староста

Ришавського старостинського округу

Тичина

Олена Сергіївна

 

 

Староста

Ставищенського старостинського округу

Субін

Валентин Анатолійович

 

 

Староста

Сушківського старостинського округу

Кутишенко

Ольга Іванівна

 

6

Завідуючий господарством

Туровська Галина Василівна

 

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

 

 

7

Начальник відділу

Маєвська

Діна Миколаївна

(04142)96097

8

адміністратор

Майданик
Інна Василівна

(04142)96097

9

Державний реєстратор

Лонська

Людмила Сергіївна

(04142)96097

10

Спеціаліст-юристконсультант

Василенко Олександра Сергіївна

 

 

Відділ фінансової та економічно-інвестиційної діяльності

 

 

11

 

Начальник відділу

 

 

12

Головний бухгалтер

Козловська Таїса Станіславівна

 

13

бухгалтер

Завадська           Людмила Леонідівна

 

14

бухгалтер

Мошківська           Марина Миколаївна

 

15

бухгалтер

Синюк                          Лариса Володимирівна

 

16

бухгалтер

Шадура                         Тетяна Михайлівна

 

17

бухгалтер

Оніщук

Зоя Анатоліївна

 

18

бухгалтер

 

 

19

бухгалтер

 

 

20

бухгалтер

 

 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи, військового обліку, паспортизації та юридичного забезпечення

 

 

21

Начальник відділу

Ліханова Тетяна Степанівна

 

22

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Соколовський Сергій Сергійович

 

23

Головний спеціаліст з кадрової роботи

Подольська Надія Василівна

 

 

Діловод

 

 

25

Діловод

Білківського старостинського округу

Дорош

Олена Олександрівна

 

26

Діловод

Білошицівського старостинського округу

Петренко

Оксана Дмитрівна

 

27

28

 

Діловод

Бондарівського старостинського округу

Мазяр

Світлана Петрівна

Ничипорчук

Світлана Петрівна

 

29

Діловод

Веселівського старостинського округу

Афоніна

Людмила Павлівна

 

30

Діловод

Купищенського старостинського округу

Білоцька

Оксана Вікторівна

 

31

Діловод

Лісівщинського старостинського округу

Власюк

Лідія Степанівна

 

32

Діловод

Поліського старостинського округу

Пантус

Ірина Станіславівна

 

33

Діловод

Сушківського старостинського округу

Примаченко

Світлана Романівна

 

34

Діловод с.Ушомир

Прусак

Раїса Андріївна

 

35

Оператор комп’ютерного набору

Соловйов Олександр Григорович

 

36

Секретар керівника

Власова

Тетяна Миколаївна

 

 

Відділ земельних відносин, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інвестиційного розвитку та охорони навколишнього середовища

 

 

37

Начальник відділу

Подольський Микола Павлович

 

38

Головний спеціаліст

Іскоростенська

Тетяна Володимирівна

 

39

Головний спеціаліст

Жмаченко

Валентина Петрівна

 

40

Спеціаліст 1 категорії

Нестерчук

Ольга Сергіївна

 

41

Спеціаліст-землевпорядник

 

 

 

Відділ освіти,молоді і спорту

 

 

42

Начальник відділу

Вербовенко               Ірина Василівна

 

43

Спеціаліст

Станіславова          Таміла Миколаївна

 

44

Спеціаліст

Самченко Людмила Володимирівна

 

45

Інспектор

Омельченко Катерина Володимирівна

 

 

Відділ культури, туризму, бібліотечної справи та охорони культурної садщини

 

 

46

Начальник відділу

Змеєвська Оксана Олександрівна

 

47

Інспектор

 

 

 

Виконавчі органи місцевої ради

 

 

 

Фінансовий відділ

 

 

48

Начальник відділу

Підгаєцька Наталія Миколаївна

 

49

Головний спеціаліст

Сичевська Марія Леонідівна

 

50

Головний спеціаліст

 

 

52

Головний спеціаліст

 

 

 

Служба у справах дітей

 

 

53

Начальник відділу

Шинкар Руслан Петрович

 

54

Спеціаліст

Афоніна Наталія Петрівна

 

 

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я

 

 

55

Начальник відділу

 

 

56

Головний спеціаліст

 

 

57

Головний спеціаліст

 

 

58

Інспектор

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь