З Днем Конституції!

День Конституції під час воєнного стану... Прийнятий 28 років тому народом найголовніший Закон, знаменував народження нашої вільної держави. Через повномасштабне вторгнення Росії український народ по-новому осягнув значення цінностей, закладених у нашій Конституції. Ворог зажадав відняти в нас те, що ми виборювали століттями. Свободу, честь, гідність, життя — усі найвищі соціальні цінності, які чужі та незрозумілі агресору

08:16 28.06.2024

IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

16:13 27.06.2024

Оголошено конкурс з відбору психологів

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі – Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору  психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги  (далі – конкурс) з метою їх  включення   до Реєстру  психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Реєстр).

16:06 27.06.2024

#безбар’єрність: Як допомогти людині з порушеннями зору на вулиці чи в укритті

Порушення зору бувають різного рівня – людина може бачити погано або ж бути повністю незрячою. Більшість людей з порушеннями зору (близько 90%) мають залишковий зір, тобто можуть бачити контури предметів, відрізняти світло і тінь.

16:27 26.06.2024

Україна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі.

Україна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі. Початок фактичних перемовин про умови членства в рамках міжурядової конференції є важливою дипломатичною та політичною перемогою нашої країни.

09:24 26.06.2024

Сьогодні історичний день, коли ми переходимо до фактичних, реальних переговорів із Європейським Союзом щодо членства України. 28 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, ми підписали заявку на вступ.

16:26 25.06.2024