Дата: від до Скинути

Головне управління ДСНС України у Житомирській області оголошує набір кандидатів на службу до оперативно-рятувальних підрозділів на посади: - водії-сапери; - машиніст екскаватора-сапер; - машиніст крана автомобільного-сапер; - фельдшер частини піротехнічних робіт. Вимоги до кандидатів на службу: - вік 18-35 років; - особи повинні бути придатні до військової служби і мати відповідну підготовку (тобто особи, які раніше проходили службу на посадах відповідного спрямування (зокрема, колишні офіцери ЗСУ або інших військових формувань)). Звертатися особисто до Головного управління ДСНС України у Житомирській області за адресою: м.Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67,б або за тел. (0412)42-15-27, 42-15-05.

11:40 23.02.2024

Компенсація витрат роботодавців на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО під час дії воєнного стану

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу, що з 27.12.2023 року було внесено зміни в Постанову №331 від 20.03.2022 року надання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:07 21.02.2024

Україна зробила ще один важливий крок задля зміцнення своєї безпеки та обороноздатності, — Віталій Бунечко

Україна зробила ще один важливий крок задля зміцнення своєї безпеки та обороноздатності, а також формування нової безпекової архітектури в Європі. Ми підписали безпекові угоди з Британією, а нещодавно - з Німеччиною та Францією, що свідчить про нашу спільну відданість міжнародній безпеці та захисту незалежності та територіальної цілісності демократичних держав.

08:51 21.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Житомирську ОВА підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів

Житомирську обласну військову (державну) адміністрацію підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Цей крок є частиною стратегії боротьби з корупцією в Україні та впровадження політики прозорості і доброчесності в діяльності державних інституцій, передбаченої Законом України „Про запобігання корупції” та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки.

12:01 20.02.2024

Підсумки тижня: нове реабілітаційне відділення, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», Асоціація об’єднаних територіальних громад, FPV-дрони

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської облвійськадміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

12:00 20.02.2024