Сьогодні в Ушомирській громаді відкрите черверте міні-футбольне поле з штучним покриттям

Це ще один подарунок для жителів с. Жабче, про який ще рік тому вони лише мріяли. Серед гостей, які прибули на відкриття – голова Житомирської облдержадміністрації Гундич І.П., народний депутат України Арешонков В.Ю. На об’єкт, який збудовано за 5 місяців було витрачено близько 1,5 млн гривень, з них 50%-кошти місцевого бюджету та 50%- кошти державного фонду регіонального розвитку. Відкриття таких об`єктів - це ще один прояв турботи про дозвілля і здоров`я дітей та молоді. На щойно відкритому футбольному полі свято продовжилося грою команд Ушомирської гімназії, Поліської та Гулянецької шкіл.

23:09 22.09.2018

День партизанської слави

В Ушомирській громаді проживають Подік Ганна Григорівна та Іскоростенська-Кравчук Олена Павлівна, які в роки війни входили до складу партизанських загонів. Це свідки нашої історії. Сьогодні, у День партизанської слави, доземно вклоняємось Вам. Живіть довго під мирним небом, зігріті турботою і любов’ю, і Божа благодать хай буде з вами.

16:52 22.09.2018

Термосанація (капітальний ремонт) будівлі Ушомирської гімназії

Актуальність капремонту полягає в оптимізації споживання енергоресурсів, поліпшенні умов навчання дітей, їх перебування у навчальному закладі, занять спортом, у забезпеченні здоров’язберігаючого життєвого середовища, яке б сприяло фізичному та духовному самовдосконаленню молоді. Наразі капітальний ремонт Ушомирської гімназії знаходиться в активній стадії. 28% фінансується з місцевого бюджету, решта –  субвенція на формування інфраструктури ОТГ. Здійснено технічне переоснащення системи опалення гімназії за рахунок коштів місцевого бюджету.

16:15 17.09.2018

Ушомирська ОТГ взяла участь у Фестивалі льону 2018 року.

Перед учасниками фестивалю виступив народний фольклорний ансамбль "Сусідоньки" (с.Ковбащина). Працівники Будинку культури с.Бондарівка, клубів с.Охотівка та с.Ушиця представили виставку - старовинну українську хату - "У цій хатині - коріння роду нашого". Чудернацькі вироби власного виробництва показав майстер народної творчості з різьби по дереву Гаєвський Анатолій Миколайович. А вареники по-калинівськи задовольнили смаки найвибагливіших гурманів.

15:46 17.09.2018

За традицією у третю неділю вересня святкують День працівників лісу.

Ушомирська громада приєднується до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до лісового господарства, хто своєю працею і турботою дбає про його збереження та примноження, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом! У Будинку культури с. Ушомир тепло привітали лісівників з їхнім професійним святом.

15:43 14.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Жабчанського навчально-виховного комплексу

10:43 11.09.2018

Почали діяти нові правила виїзду дітей за кордон

З 28 серпня 2018 року в Україні почали діяти зміни в рамках другого пакету законодавчої ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які дозволяють тимчасово  виїжджати за кордон з дитиною одному з батьків без дозволу іншої сторони.

09:01 07.09.2018

День знань - особливе свято!

Швидко промайнуло тепле літо. Довгожданий дзвоник покликав школярів та вчителів до наполегливої та важливої праці. Усі навчальні заклади Ушомирської ОТГ повністю готові до нового навчального року, оновлені школи і садочки та затишні класи зустрічають своїх учнів. День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

16:01 03.09.2018

Вітаємо всіх з Днем знань!!!

Сьогодні пролунав перший дзвінок для учнів, вчителів та батьків у Жабчанському навчально-виховному комплексі. Свої двері для всіх відчинили відремонтовані, оснащені всім необхідним класи. Не лише приміщення комплексу, а й вся прилегла територія зустрічає красою, впорядкованістю та затишком.  І все це стало можливим завдяки децентралізації, адже с. Жабче входить до складу Ушомирської ОТГ.

15:37 01.09.2018