#Безбар’єрність: Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

08:19 18.01.2024

Увага! Важлива інформація!

Сьогодні рятувальники🧑‍🚒 Коростенщини провели профілактичний захід в населених пунктах Ушомирської громади щодо недопущення виникнення пожеж🔥в побуті. Особливу увагу приділяли саме пожежній безпеці під час експлуатації пічного опалення. Також мешканцям громади нагадали про мінну безпеку, діям під час повітряної тривоги📢 та безпечного поводження на льоду🧊

11:47 17.01.2024

Віталій Бунечко провів розширену нараду за участю начальників РВА та структурних підрозділів ОВА

Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.

10:09 17.01.2024

Наближаємо перемогу разом!

Плетіння маскувальних сіток для ЗСУ - це не лише практична допомога Воїнам, а й важливий символ підтримки та вдячності.

09:24 11.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

08:37 10.01.2024

Підтримка ментального здоров'я як ніколи на часі.

Ти – який живеш у часи повномасштабного російського вторгнення. Ти – який відчуваєш тривогу і не відчуваєш міцної опори під ногами. Ти – який не впевнений сьогодні, що настане завтра. Ти – який читаєш новини про трагедії, що розривають серце. Ти – який думаєш про близьких, знайомих і незнайомих, забуваючи про себе.

14:42 09.01.2024