Дата: від до Скинути

Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації оголошує конкурс дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків»

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

11:18 24.01.2024

Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України розпочинає новий сезон інтерв’ю з експертами на тему ментального здоров’я. Гостем прем’єрного епізоду стане Андрій Костюк, начальник Управління психологічної служби Міністерства внутрішніх справ України.  Він розкаже, яке місце в системі МВС займає ментальне здоров’я, яку підтримку поліцейські та рятувальники надають постраждалим від війни, що таке кризова психологія, як правоохоронці посилюють власну стійкість.  Розмову буде вести експертка КЦПЗ Ольга Горбаньова.  У четвер, 25 січня, об 11-00 дивіться онлайн на офіційній сторінці Координаційного центру з психічного здоров’я. У глядачів буде можливість в прямому ефірі поставити питання експерту.

08:55 24.01.2024

Майже 30 тисяч споживачів вирішують питання щодо розподілу газу у особистому кабінеті!

Житомирська філія “Газмережі” радить клієнтам користуватися особистим кабінетом — сучасним сервісом, який дає можливості отримати усю необхідну інформацію щодо розподілу газу у декілька кліків.

16:16 23.01.2024

Добрі справи єднають!

У єднанні наша сила! Сьогодні це продемонструвати жителі с. Ушомир, які, об'єднавшись, підготували та відправили на передові позиції багато смачного та корисного для наших захисників.

15:47 23.01.2024

День Собо́рності України

Сьогодні великий день для українців. Ми відзначаємо 105-ту річницю Соборності України.  Дякуємо нашим воїнам, нашим Захисникам за захист цілісності нашої держави!Наш шлях до незалежності не легкий. Але ми знаємо, заради чого.

15:21 23.01.2024

СОЛОДОЩІ  ТА  ЗДОРОВЕ  ХАРЧУВАННЯ

СОЛОДОЩІ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Для багатьох людей найстрашнішою частиною нового, більш здорового способу харчування є думка про довічну відмову від улюблених солодощів. Насправді ж печиво та цукерки можна вписати у здорову модель харчування протягом усього життя. Проте, щоби зменшити шкоду під час отримання такого задоволення, їх слід їсти нечасто та у невеликих кількостях: що менше, то краще.

08:42 23.01.2024

#тияк?: У Житомирському державному університеті імені Івана Франка діє Центр Психологічного Здоров’я

В рамках Всеукраїнської програми “ТИ ЯК?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у місті Житомир на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка функціонує Центр Психологічного Здоров’я. За даними Міністерства охорони здоров’я, не менше ніж 15 мільйонів громадян України відчувають погіршення психоемоційного стану різного ступеня важкості.

15:19 19.01.2024

#плічопліч: На Житомирщині 1767 шкільних команд зареєстровано у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

В Україні все білиш популярним стає проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який є справжнім відображенням спортивного духу та єднання молоді. На сьогодні зареєстровано 18,390 тис. команд з різних куточків України.

15:00 19.01.2024