Весняна Толока

Період весняних Толок продовжується. Сьогодні долучився до проведення Толок у населених пунктах Ушомирської ОТГ. Приємно спостерігати, як завдяки клопіткій праці голови громади Малої Л.Р. та жителів зупинки стають веселковими, дерева побіленими, чагарники та сміттєзвалища стрімко зникають, також є позитивні зміни в екологічному вихованні громади, які намагаються не тільки зберегти отримане та ще й примножити, висадивши дерева, квіти, розчистивши від бур"янів ., Тож спільно з мешканцями громади розфарбували дитячі майданчики, які були встановлені раніше за рахунок державної субвенції. Дякую всім учасникам Толоки за проведену роботу!!!

08:29 19.04.2019

Весело і яскраво, з дотриманням наших традицій, пройшло святкування Масляної у с.Гулянка.

Всією громадою проводжали зиму та зустрічали весну. На свято з'їхалося багато гостей. У програмі дійства були представлені смаколики від вправних господинь, веселі пісні - закликання весни, весняні хороводи, спалювання опудала Масляної. Вже вкотре свято пройшло під патронатом народного депутата В.Ю. Арешонкова.  По усміхнених, рум'яних обличчях місцевих жителів та гостей було видно: свято вдалося на славу!

13:35 10.03.2019

Фінальним акордом святкових концертів до Міжнародного жіночого дня пролунав сьогодні заключний концерт у місцевому Будинку культури с. Ушомир. Діти, працівники культури та аматори художньої самодіяльності вітали найщирішими словами, найкращими піснями і танцями жінок Ушомирської ОТГ. Сонця і тепла, здоровя і краси та вірного кохання. Нехай у вашому житті буде багато світла, тепла і добра! Зі святом вас, наші любі жінки!

19:30 08.03.2019