«Прощай Масляна – ласуха, здраствуй Весна - щебетуха!»

Вже другий рік поспіль святкує Ушомирська громада проводи зими та зустріч весни. Пісні, народні танці, ігри та гарний настрій – візитна картка свята. Воно вдалося! Саме такі свята об’єднують людей, надихають на нові гарні справи, пожвавлюють життя громади.

15:01 17.02.2018

Запрошуємо на Масляну

Ушомирська територіальна громада запрошує  всіх на масове гуляння «Прощай Масляна – ласуха, здраствуй Весна - щебетуха!», яке відбудеться 17 лютого 2018 року в селі Гулянка біля Будинку культури. Початок о 12.00.

16:06 11.02.2018

Вітання з 90-річчям

Турбота про ветеранів праці та людей похилого віку – невід’ємна  частина щоденної роботи влади Ушомирської ОТГ. Цього разу випала нагода не лише вислухати їх, поговорити про наболіле, а й привітати з ювілеєм.

19:08 05.02.2018

Обласна олімпіада з інформатики

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики в Житомирській області (02-03.02.2018року) учень 9 класу Ушомирської гімназії Артемчук Олексій виборов диплом ІІ ступеня. Вітаємо переможця!

12:18 05.02.2018

Обласна олімпіада з біології

Триває ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів, у яких активну беруть учні закладів освіти Ушомирської ОТГ. Диплом ІІІ ступеня з біології отримав учень 8 класу Поліського ЗЗСО Владислав Омельченко (вчитель - Шуляренко Ніна Йосипівна). Вітаємо з перемогою і зичимо подальших успіхів.

10:18 05.02.2018

Ушомирська громада продовжує показувати результати об’єднання

Ушомирська громада продовжує показувати результати об’єднання. 2 лютого жителі с.Жабче зібралися у відремонтованому теплому клубі. Сільський голова Л.Р. Мала звітувала про роботу за рік. Було озвучено приємну новину: весною почне будуватися міні-футбольне поле зі штучним покриттям. На виконання державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» вже використано  750 тис. грн. для придбання матеріалу, і стільки ж буде виділено із сільськог бюджету на будівництво. Але найбільш зворушливим було те, як діти зі сцени дякували за те, що тепер вони цілий день перебувають у теплому садочку, сплять у новеньких ліжечках і смачненько їдять. Подарунком для всіх присутніх був виступ аматорів Будинку культури с.Поліське.

17:14 04.02.2018

Капітальний ремонт приміщення терапевтичного відділення КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» в селі Бондарівка

Турбота про здоров’я людей Ушомирської ОТГ- одне з пріоритетних завдань місцевої влади. Триває капітальний ремонт приміщення філії терапевтичного відділення КЗ «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» в селі Бондарівка, яке вкрай необхідне для жителів навколишніх сіл. Роботи проводяться за кошти місцевого бюджету. Так, у 2017 році з сільського бюджету Ушомирської сільської ради виділено 1216,1 тис грн., у 2018 році планується - близько 150,0 тис грн.

15:45 01.02.2018

Відбувся виїзний прийом громадян

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян 31 січня 2018 року голова Ушомирської сільської ради Мала Л. Р. провела прийом громадян в селах Бондарівка, Ушиця та Гулянка. Під час спілкування  жителями  громади  було порушено  ряд важливих питань, які потребують першочергового вирішення, зокрема : соціального захисту населення, освітлення вулиць, вивезення сміття та побутових відходів, покращення роботи комунального господарства.

14:17 01.02.2018