Дата: від до Скинути

Амбулаторію загальної практики сімейної медицини №7 с. Ушомир відкрито після капітального ремонту.

Приміщення повністю відповідає високим сучасним стандартам, є енергоефективним, тут підведено усі комунікації, наявна комп’ютерна техніка та доступ до мережі Інтернет.

15:07 18.12.2019

Гарна подія зібрала мешканців громади - відкриття оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 в селі Поліське. Нині любо завітати до медичних закладів, де все зроблено добросовісно і якісно в ім’я та на благо людини – жителя села. Тут створені комфортні умови для роботи медичних працівників та надання якісної первинної медичної допомоги населенню.

16:00 17.12.2019

Справжнє українське народне дійство до свята Андрія Первозванного

Справжнє українське народне дійство до свята Андрія Первозванного можна було побачити в Будинку культури с. Білошиці. Учасники художньої самодіяльності та учні Білошицівкої школи відтворили давні українські звичаї та обряди: дівоче ворожіння, очікування вечорниць,кусання Калити, дотепні жарти, народні пісні, запальні танці та частування смачними варениками.

22:02 14.12.2019

Працівники закладів культури,бібліотекарі,освітяни та самоурядовці Ушомирської ОТГ взяли активну участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою» до Всесвітнього дня Української хустки.

В кожного народу є своя святиня, А для Українців – вишита хустина. Світлий символ щастя й ніжності в серцях Мов весна квітуча хусточка ось ця.

15:31 07.12.2019

В єдності наша сила

"В єдності наша сила", саме під такою назвою в Будинку культури с.Поліське Ушомирської ОТГ відбувся святковий концерт до Дня Збройних сил України, який підготували вчителі та учні Поліської школи та Ушомирської гімназії. Зі сцени керівники міста, району та Ушомирської ОТГ привітали всіх з Днем Збройних сил України та відзначили подяками та грошовими преміями кращих військовослужбовців Ушомирської військової частини А1796, а вся наповнена вщент глядацька зала, віддячила виступаючим артистам гучними оплесками.

17:43 05.12.2019

Відбулася робоча нарада

Відбулася робоча нарада новопризначеного начальника відділу культури, туризму, бібліотечної справи та охорони культурної спадщини Маковської Інни Сергіївни з працівниками клубних закладів та бібліотек Ушомирської громади. У ході наради обговорили питання щодо роботи працівників клубних установ та поставили завдання на найближчий період , зокрема здача річних звітів, план роботи на наступний рік, навчання директорів будинків культури в м. Житомир з проблемної теми « Інноваційні форми дозвілля в практиці роботи клубних закладів» , якісне проведення культурно - масових заходів до новорічних свят та підготовка до різдвяного дійства «Радуйся земле».

15:51 05.12.2019

Міжнародний день інвалідів

У всьому світі 3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів. День, який нагадує людству про гуманність, милосердя, про обов’язоксуспільства перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки.Щорічно до дня людей з особливими потребами Ушомирською сільською радою виділяються кошти з місцевого бюджету на придбання продовольчих наборів, які на днях було вручено громадянам з інвалідністю, які обслуговуються мініцентром соціальної допомоги вдома.

15:54 03.12.2019