Презентуємо звіт старости Купищенського старостинського округу Григорія Лебедя.

Дата: 27.01.2022 16:10

До Купищенського старостинського округу входять села: Купище, Велень та Жабче. Станом на 01.01.2022р. нараховується 277 дворів, населення округу складає 711 осіб з них:

· Дітей до 18 років – 137

· Людей пенсійного віку – 219

· Працездатне населення – 355

На території округу функціонує: Купищенська ЗОШ І-ІІ ступенів, де навчається 27 учнів, Жабчанський НВК, який відвідує 36 дітей, дві сільські бібліотеки, сільський клуб та два фельдшерські пункти.

Протягом року проводився благоустрій сіл, під час якого було здійснено наступні роботи: упорядкування територій населених пунктів, узбіччя доріг, викошування чагарників; трави, прибирання, розчищення від кущів та чагарників, видалення аварійно-небезпечних дерев на території п’яти кладовищ в с.Жабче та с. Купище, упорядкування братських могил, приведення в належний вигляд зупинок громадського транспорту, ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, обслуговування вуличного освітлення в селах округу, проводилось профілювання та підсипання доріг.

У центрі с. Жабче закладено сквер, який став місцем відпочинку для всіх жителів та гостей округу. Встановлено бювет з альтанкою, лавки для відпочинку, висаджені дерева, облаштовано квітники.

Впорядковано територію біля клубу с.Жабче встановлено та пофарбовано огорожу.

Проведено капітальний ремонт дорожньогопокриття в с.Жабче по вул.Юрасова.

Проведено ремонт приміщення фельдшерського пункту в с. Купище.

Купищенська ЗОШ І-ІІ ступенів забезпечена необхідними дидактичними матеріалами, комп’ютерною технікою для проведення якісного освітнього процесу. Закуплено нову комп’ютерну техніку (принтер, ноутбук, ламінатор), шкільні меблі, дидактичні матеріали. У закладі організовано гаряче харчування дітей. Закуплено нове побутове обладнання: морозильна камера, посуд, інвентар, миючі та дезінфікуючі засоби.

Жабчанський НВК забезпечений необхідними матеріалами та обладнанням для повноцінного функціонування закладу. Проведено капітальний ремонт коридору та тамбуру, косметичний ремонт класних кімнат, встановлено нові двері, закуплено дидактичні матеріали та шкільні меблі відповідно до вимог НУШ.

Три соціальні робітники відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальної допомоги Ушомирської сільської ради» обслуговує 24 одиноких та пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

Проводилися різноманітні культурні заходи до свят. Старостинський округ взяв активну участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням на території округу громадського порядку.Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)