Вогнеборці закликають громадян бути свідомими і не випалювати суху траву!

Шановні громадяни! Нагадуємо, нещодавно парламент прийняв закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій», який дозволить протистояти загорянням на природних територіях. Отже з’явилася надія на те, що більш жорсткі та рішучі дії представників ДСНС у боротьбі з паліями усе ж таки дадуть результати.

10:58 24.03.2021

Працівниками служби у справах дітей, комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Ушомирської сільської ради", спільно із інспектором з ювенальної превенції ВП ГУНП Коростенського району в Житомирській області було проведено рейд з метою перевірки умов проживання та виховання дітей в сім'ях, що опинились в складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності, протидії насильства в сім'ї та правопорушень. Під час відвідування сімей перевірено санітарно-гігієнічний стан помешкання, забезпеченість продуктами харчування, наявність одягу, взуття у дітей відповідно до сезону та віку. З батьками проведена профілактично-роз'яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов'язків, попереджено про правову відповідальність згідно чинного законодавства та недопущення випадків вчинення насильства в сім'ї. Проведено профілактичні бесіди щодо шкідливості тютюнопаління та зловживання алкоголем. Сім’ї, які перебувають в скрутному матеріальному становищі по потребі забезпечено продуктовими наборами.

10:57 24.03.2021

Посилення соціального захисту населення

Урядом  постійно удосконалюються умови призначення житлової субсидії. Так у грудні 2020 року Урядом було прийнято кілька рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:

16:09 17.03.2021

До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи

згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей- інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.

15:46 17.03.2021

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

15:43 17.03.2021

COVID-19: станом на 16 березня в Україні вакциновано 71 923 особи, з яких 1441 житель Житомирщини

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, 9840 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 16 березня. З них вакциновано 1 дозою – 9839 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 1 особа.

15:42 17.03.2021