Дата: 19.05.2023 13:36

18 травня поліцейськими офіцерами Ушомирської громади в нашому ліцеї було проведено Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому. Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".

Сьогодні надзвичайно актуальне питання захисту життя й здоров’я дітей в процесі дорожнього руху. Школярі повинні засвоїти норми і правила руху вулицями міста та в сільській місцевості, формувати звичку не порушувати правила дорожнього руху. Саме про це вели мову поліцейські офіцери з дітьми під час спілкування на Єдиному національному уроці. Було проведено такі цікаві заходи: онлайн-подорож «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», ігри «Тривожний рюкзак», «Чи добре ти знаєш дорожні знаки?»; бесіди «Ти й велосипед», «Острівець безпеки для пішохода», «Я знаю основні дорожні знаки», «Безпека руху – запорука життя і здоров’я».

Школярі добре зрозуміли, що безпека на дорогах – спільна відповідальність всіх учасників руху. Кожен із нас має поважати пішохода, велосипедиста, автомобіліста і дбати про власну безпеку.Фото без опису