Дата: від до Скинути

Відновлено  проведення виїзного особистого прийому громадян сільським головою Ушомирської сільської ради.

Відновлено проведення виїзного особистого прийому громадян сільським головою Ушомирської сільської ради.

З метою вивчення проблемних питань жителів населених пунктів сьогодні відбулася зустріч за участю сільського голови, дільничних інспекторів Коростенського районного управління поліції з жителями сіл Білошиці, Веселівка, Лісівщина, Ставище. Мешканці округів зверталися з питаннями, що стосуються життя села, а також з питаннями особистого характеру. Дільничними інспекторами поліції було відвідано сім’ї та проведено роботу з батьками, які не належним чином виконують свої батьківські обов’язки.

16:05 18.02.2021

«Афганістан : подвиг, біль, пам’ять»

15 лютого День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Для багатьох це дата, коли закінчився відлік великих втрат людських життів – в цей день 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.

15:35 15.02.2021

От і дочекалися справжньої зими!

Негода лютує! Погодні умови створюють нові випробування. У зв’язку з сильними снігопадами та заметами ситуація складна.

15:36 14.02.2021

Сьогодні в Білошицівському старостинському окрузі відбулася робоча зустріч

Сьогодні в Білошицівському старостинському окрузі відбулася робоча зустріч з представниками підприємств, установ та організацій, що діють на території округу. Головна мета зустрічі – обговорити і спланувати спільні шляхи для реалізації створення на території округу комфортних та сприятливих умов для жителів.

13:31 10.02.2021

Ушомирська громада долучається до проекту «Поліцейський офіцер громади».

Сьогодні під час робочої наради з представниками Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області начальник управління Дмитро Гаращенко обговорив шляхи співпраці щодо підготовки для роботи в громадах поліцейських офіцерів та подальшого підписання меморандуму.

10:32 10.02.2021

Проаналізувавши прогнози синоптиків та інтенсивність опадів в найближчі дні, комунальна техніка вийшла на  розчистку снігу цієї ночі.

Проаналізувавши прогнози синоптиків та інтенсивність опадів в найближчі дні, комунальна техніка вийшла на розчистку снігу цієї ночі.

09:36 09.02.2021