Дата: від до Скинути

Децентралізація: конкурс «Наша громада» розпочинає пошук проєктів розвитку територіальних громад

29 березня стартував конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Конкурс організовано у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром.

10:41 30.03.2021

Велике будівництво: після тривалої реконструкції у Житомирі відкрито стадіон «Полісся»

Відкриття реконструйованого стадіону «Полісся» у Житомирі відбулося 26 березня. Реконструкцію першої черги стадіону “Полісся” завершено у 2020 році у рамках програми Президента “Велике будівництво”. Зокрема відремонтовано легкоатлетичне ядро, футбольне поле та трибуни.

15:42 29.03.2021

Онлайн-брифінг МОЗ станом на 29 березня щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Онлайн-брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції та проведення вакцинації від COVID-19 станом на ранок 29 березня.

15:36 29.03.2021

Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 29 березня щодо ситуації з коронавірусом в області.

Сьогодні, 29 березня, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.

15:25 29.03.2021

Оголошення  про проведення громадських слухань

Оголошення про проведення громадських слухань

Ушомирська сільська рада повідомляє, що заплановані  громадські слухання по проєкту «Внесення змін до генерального плану та виготовлення плану зонування території села Поліське Коростенського району Житомирської області з поєднанням з детальним планом території окремих частин населеного пункту» та звіту про стратегічну екологічну оцінку розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Поліське Коростенського району Житомирської області, проведення яких планувалося 31.03.2021 року об 11-00 год в будинку культури с. Поліське ПЕРЕНОСЯТЬСЯ до виходу території громади з «червоного» рівня епідемічної небезпеки у зв’язку  з захворюваністю на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV - 2 .

15:12 29.03.2021