Сьогоднішній день для Білківських школярів став теплим і приємним.

Вже давно у школі так смачно не пахло свіжою духмяною їжею. І ось нарешті відсьогодні, завдячуючи тому, що Білка вже перебуває у складі Ушомирської громади, в нашій школі відновлено харчування учнів. Цього з нетерпінням чекали як школярі, так і їхні батьки. Тому сьогодні вони та педагогічний колектив щиро дякують всім, хто піклується про здоров'я дітей та швидко і якісно посприяли, щоб ця подія відбулася.

08:18 08.02.2021

Реєстрація на ЗНО 2021.

1 лютого розпочинається реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року та триватиме до 5 березня включно. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

10:59 02.02.2021

До уваги майбутніх абітурієнтів! Розпочато реєстрацію до вишів з підготовки поліцейських

Уже зараз бажаючі навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть розпочати проходження етапів відбору кандидатів на навчання, перший з яких – електронна реєстрація.

10:54 02.02.2021

Сильніші разом!!!!

Дякує кожному, хто долучився до ліквідації наслідків буревію та розчищення від повалених дерев території кладовищ в селах Ушиця та Мойсіївка .

11:00 30.01.2021

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади :

18:18 29.01.2021

Завершилися роботи по ремонту двох внутрішніх санітарних вузлів (для хлопчиків і для дівчаток) у Лісівщинському ліцеї ім.О.Дубінчука.

11:04 29.01.2021