"Моя кров може допомогти воїнам"

Дата: 21.04.2023 08:48

Фото без описуСьогодні в приміщенні

АЗПСМ №2 с. Поліське Центром ПМСД Ушомирської с/р було організовано прийом виїздної бригади Обласного Центру крові Житомирської обласної ради по забору крові.

Прийнято 96 чоловік, з них - 7 медичних працівників закладу. Жителі Ушомирської територіальної

громади проїхала півсотні кілометрів аби долучитися до збору крові. Зокрема жителі сіл : Ушомир - 9, Рудня Ушомирська - 1, Поліське -

11, Рудня - 1, Гулянка - 6, Сушки - 5, Лісівщина – 9 , Білка - 11, Веселівка -9,

Білошиці -1 , Заріччя - 2, Розівка - 4, Бондарівка - 3, Сантарка - 2, Ришавка -4, Ковбащина - 2, Ставище - 2, Кропивня -1 , Ушиця - 1. Чимало з них далеко не вперше стають донорами, й рятують чужі життя.

Кров, яку зібрали сьогодні, скерують для поранених та військових, які перебувають у госпіталях. Здали сьогодні більше 40 літрів. Бажаючих здати кров для ЗСУ була більша, ніж можливість прийняти. Разом ми сила!