Відбулася робоча зустрічВідбулася робоча зустріч

Відбулася робоча зустріч з представниками технічного нагляду та генерального підрядника щодо реалізації проекту «Будівництво очисних споруд по технології «BIOTAL» продуктивністю 300 м³/добу з введенням першої черги потужностей 150 м³/добу в с. Поліське».

08:44 21.01.2021

Десять навчальних комп’ютерних комплексів з мультимедійними засобами навчання для кабінетів природничо - математичного циклу Поліського, Ушомирського та Гулянецького ліцеїв були закуплені за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

16:06 20.01.2021

Шановна громадо!

19 січня ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

09:43 19.01.2021

Відбулася робоча нарада з питань обслуговування та реконструкції вуличного освітлення в с. Білка, Новина, Ставище, Сушки, по окремих вулицях в с. Лісівщина, с. Бондарівка та вул. Героїв Майдану с. Білошиці. Під час наради обговорювалися технічні характеристики та терміни експлуатації світильників українських та іноземних виробників в гарантійний та післягарантійний період, питання надійності та ремонтопридатності електротехнічного обладнання.

08:46 18.01.2021