28 травня — День поліцейського офіцера громади!

Дата: 28.05.2023 09:18

Фото без описуМи раді, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно реалізовано і у нас. Було зроблено чимало і нам є чим пишатися. Нині на території нашої громади захищають спокій громадян поліцейські офіцери Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області - Лось Вадим Петрович та Маліновський Сергій Сергійович.

Тож вітаємо поліцейських офіцерів громади з професійним святом! 👮‍♀️🚓🚔 Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Бажаємо вам, щоб жителі наших сіл завжди відчували ваш захист, підтримку, почувалися в безпеці, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади, перш за все, захисника і помічника!

Міцного здоров’я вам, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Хай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади та України, а ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян. Разом до Перемоги!🇺🇦День поліцейського офіцера громади