Відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку

Відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській ОДА в Ушомирський об’єднаній територіальній громаді. Учасники засідання внесли свої пропозиції та затвердили перспективи розвитку на 2019-2021 роки. Економічні важелі, фінансове забезпечення, які отримала громада від децентралізації, створюють величезні перспективи розвитку Ушомирської громади в майбутньому. Головне завдання, на яке спрямовуються зусилля, підвищення якості життя людей.

16:01 15.02.2019

Інклюзивно-ресурсний центр  Ушомирської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

Інклюзивно-ресурсний центр Ушомирської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

Інклюзивно-ресурсний центр  Ушомирської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників, а саме:

12:10 01.02.2019

Cемінар на тему «Розвиток комунікативних здібностей дошкільного віку засобом мнемотехніки»

На базі Поліського закладу дошкільної освіти відбувся семінар на тему «Розвиток комунікативних здібностей дошкільного віку засобом мнемотехніки» . Було проведено відкрите інтегроване заняття з розвитку мовлення «В гостях у казки» в старшій групі з використанням прийомів мнемотехніки. Вихователь Троц Аліна Анатоліївна завдяки використанню новітніх технологій успішно використовувала сучасні методи та форми навчання і виховання дітей дошкільного віку. Була проведена інсценізація казки «Рукавичка» на сучасний лад.

08:45 01.02.2019

День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні вшановуємо події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

09:15 29.01.2019

"Я МАЮ ПРАВО!"

Сумлінним батькам – податкова соціальна пільга на дітей

09:07 29.01.2019