Дата: від до Скинути

Ветеран праці ТКАЧЕНКО Ольга Семенівна, яка 26 січня зустріла свій 90 – річний ювілей

Тихо спливає ріка життя, а з нею різні життєві сподівання, радощі, негаразди, тяжка виснажлива праця простої сільської трудівниці, яка кращі свої молоді роки віддала сільськогосподарському виробництву на колгоспних ланах. Це одинока жителька села Пугачівка, ветеран праці ТКАЧЕНКО Ольга Семенівна, яка 26 січня зустріла свій 90 – річний ювілей. Саме в такому віці людина не може залишатись наодинці із своїми проблемами і тривогами, Вона потребує особливої уваги і турботи. Не залишають її наодинці жителі села, родичі, Ушомирська громада, соціальна служба, надаючи їй необхідну підтримку. Тож щиро вітаємо Вас, шановна Ольга Семенівна, з ювілейною датою. Зичимо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття та Божого Благословення

16:00 26.01.2019

В Ушомирській громаді відзначили День Соборності України та 100-ччя Акта Злуки Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки. Представники громади взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності в Коростенському районному будинку культури. У закладах освіти та культури громади до свята єднання були обладнані виставки художньої літератури, фотовиставки, проведені конкурси малюнків, флешмоби, круглі столи, виховні години та бесіди на тему: "Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг" , переглянуті відеопрезентації з історії Української державності. Щиро вітаємо всіх зі святом і бажаємо міцного здоров'я, миру у ваших оселях, щастя, добробуту, нових досягнень на благо неньки-України.

17:54 22.01.2019

90-річний ювілей

18 січні зустріла свій 90-річний ювілей мати-героїня, шанована жителька с. Сантарка – Войналович Надія Андріївна.  З ювілейною датою її привітали представники виконавчого комітету Ушомирської сільської ради. Багато теплих і щирих слів гості адресували ювілярці. Бажали жити довго і при гарному здоров’ї та зібрати разом на сторіччя свою велику родину. В свою чергу Надія Андріївна щиро подякувала за теплі слова, розповіла про свій життєвий шлях та поділилася секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.

16:49 18.01.2019

Святкування Різдва Христового

Святкування Різдва Христового стало традицією в Ушомирській громаді. Цього року колядувати в Ушомир, центр громади, прибули представники з усіх сіл, які увійшли до складу ОТГ, а також гості з сусідньої Горщиківської громади та Веселівської сільської ради, яка прийняла рішення про приєднання до Ушомирської громади. Колядники колоритно в’їжджали на конях, з імпровізованої сцени під відкритим небом лунали старовинні колядки, віншування усій громаді. Учасники свята колядували, славили народження Христа, зичили один одному добра і благополуччя в Новому році. Господарі дійства щедро віддячували колядників смачною колядою. Гуляння біля багаття, куштування куті і узвару тривало до пізнього вечора. Традиційно, і на цей раз свято відбулося під патронатом народного депутата В. Ю. Арешонкова. Це духовне єднання громади, збереження правічної мудрості наших предків, що нині гуртує представників різних поколінь та відроджує народні традиції краю.

18:24 08.01.2019

Новорічні карнавали у школах та садочках Ушомирської ОТГ.

Білосніжною зимовою віхолою відлетіли новорічні карнавали у школах та садочках Ушомирської ОТГ. Багато цікавого, новорічно-фантастичного можна було побачити під час новорічних бал-маскарадів. Кожна школа та садочок доклали максимум зусиль, аби саме їхня новорічна феєрія стала найкращою, найзагадковішою і запам’яталася до наступного Нового року. Зичимо всім, щоб 2019 рік приніс мир, злагоду, розуміння, спокій і добробут у кожну родину і в нашу славну Україну!

11:12 04.01.2019

Миколай дарує радість дітям

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Головним та найбільш очікуваним для дітвори є свято Миколая. В Ушомирській громаді дорослі докладали всіх зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво.

16:11 19.12.2018

В Ушомирській сільській раді сьогодні відбулася хвилююча святкова зустріч в День місцевого самоврядування.

У дружньому колі зібралися ветерани органів місцевого самоврядування. За чашкою духмямого чаю присутні згадували часи своєї роботи, давали гарну оцінку тим позитивним змінам, що відбуваються у нашій громаді.Тепла і зворушлива зустріч надовго залишиться у пам'яті кожного з них.

14:36 07.12.2018

Ушомирська сільська рада щиро вітає начальника відділу фінансової та економічно-інвестиційної діяльності Підгаєцьку Наталію Миколаївну з достойною нагородою - Грамотою Житомирської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у вдосконаленні стилю і методів роботи, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

15:39 06.12.2018