На залізничному вокзалі міста Коростеня зареєстрували 100-тисячного щепленого від COVID-19

Дата: 10.12.2021 15:42

Від початку функціонування пунктів вакцинації від вірусу COVID-19 на залізничних вокзалах – з 21 жовтня 2021 року – ними скористались понад 100 тис. охочих.

Так, 100-тисячним вакцинованим став працівник воєнізованої охорони станції Коростень Віталій Хромець, який отримав щеплення у пункті на однойменному вокзалі.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» розгорнуло пункти вакцинації з 21 жовтня, коли почали діяти нові правила перевезень, які затвердив Кабінет Міністрів України. Станом на 9 грудня такі пункти працюють на 31 залізничному вокзалі. Це вокзали таких міст: Львів, Рівне, Ковель, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Одеса, Миколаїв, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Маріуполь, Краматорськ, Київ, Ніжин, Коростень, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Сміла, Куп’янськ, Шепетівка, Помічна, Броди, Черкаси, Суми, Коломия, Запоріжжя, Полтава та Люботин.

Також працюють пункти експрес-тестування на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 грн.

Нагадаємо, що з 21 жовтня підставою для поїздки є:

– квиток на проїзд;

– документ, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);

– документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

– або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»);

– або негативний результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд);

– довідка про одужання від коронавірусу SARS-CoV-2.

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.