Дата: від до Скинути

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за 36 тиждень ( 05.09-11.09.2022).

Захворюваність COVID-19 в Житомирській області щотижня продовжує зростати. Всього з початку пандемії зареєстровано 202083 випадки, показник на 100 тисяч населення становить 16820,4.

14:35 12.09.2022

Ми знову у Бородянці!

Продовжуємо допомагати та підтримувати! На цей раз підготували та привезли допомогу мешканцям модульного містечка. Подивіться в очі цій малечі...вони вже знають, як це похапцем збирати речі і разом з мамою кудись бігти, а потім.. потім нікуди повертатись... і єдиний прихисток це модульне містечко.

14:45 09.09.2022

«Сади Перемоги»

Наші люди нейморівні! Гарно попрацювали і маємо відмінний результат - Сади Перемоги віддячують багатим врожаєм. Сьогодні формуємо вантаж для жителів Бородянки. 53 мішки картоплі, буряк, морква, цибуля, помідори та огірочки,Вкотре дякуємо Богу , що послав нам гарний урожай наших «Садів Перемоги».

14:36 09.09.2022

Мінмолодьспорту розпочинає набір учасників на другий потік онлайнпроекту «Єдина Україна» Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України. Під час онлайн-заходу на вас чекають тренінги та зустрічі з українськими істориками: ?«Історія України: між правдою і міфами» ?«Історична декомунізація» ?«Російські міфи» Також в рамках проекту обговорюватимуться імідж України в світі сьогодні і як з ним працювати для нашого мирного завтра. Онлайн-захід розпочнеться 12 вересня та триватиме 14 днів. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/39Mn2sb Проект організований Міністерством молоді та спорту Укра

15:07 08.09.2022

Ремонт доріг

Працюємо! Бережемо що маємо! За погодженням Житомирської військової адміністрації, за кошти місцевого бюджету провели ремонт доріг вулиць в селі Білка, які знаходяться у комунальній власності сільської ради. Разом ми сила!

14:41 08.09.2022

«Сади Перемоги»

Серце України б’ється. Завдяки її захисникам – завдяки всім, хто її безмежно любить.

14:43 07.09.2022