Активізуємо молодь громади!

Сьогодні відбулася зустріч Дмитра Клименка-радника із комунікації Житомирського ЦРМС з молоддю Ушомирської ОТГ. Діти розробляли ідеї розвитку молодіжного середовища громади, вчилися готувати проекти розвитку молодіжного руху. Сподіваємося, що такі заходи допоможуть молоді отримати можливість для самореалізації та зробити особистий внесок у розвиток своєї громади.

17:16 01.11.2018

Цікавий та змістовний відпочинок дітей – запорука хорошої працездатності і успішного навчання.

Саме з таких міркувань та за сприяння  народного депутата України Володимира Арешонкова започаткували та організували тематичні екскурсії школярів до Києва. На вихідних учні Ушомирської ОТГ та Кирданівської школи Овруцького району відвідали столицю, а упродовж осінніх канікул, екскурсіями буде охоплено понад 1000 школярів соціально вразливих категорій (багатодітні, учасників АТО, сироти, діти інваліди). На школярів чекають захопливі подорожі до столиці.

11:06 29.10.2018

День, який залишається в серцях.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці село Бондарівка відзначило своє 400-річчя. Саме в цей погожий осінній день з’їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, які пов’язані з селом родинними зв’язками, та багато гостей.  По-сімейному гарно і затишно пройшло святкування. Цього дня було освячено скульптуру Покрови Пресвятої Богородиці.

12:43 15.10.2018

Турбота про людей – головне завдання Ушомирської громади.

Турбота про людей – головне завдання Ушомирської громади. Добровільне об’єднання територіальних громад в процесі децентралізації передбачає найголовніше – покращення життя в громаді шляхом підвищення якості надання послуг кожному жителю. Цей принцип є основним при прийнятті будь-якого рішення в Ушомирській громаді, на це спрямовані всі зусилля керівництва та структурних підрозділів, депутатів сільської ради. Саме доступність отримання невідкладної медичної допомоги для жителів населених пунктів громади стало визначальним при прийнятті рішення про надання приміщення в оренду станції екстреної медичної допомоги Коростенського району у с. Поліське. Було проведено якісний ремонт кабінетів, обладнано кімнати для відпочинку, душову кімнату та санвузол, закуплено нові меблі, холодильник. За сприяння народного депутата Арешонкова В.Ю. було закуплено теплі ковдри та постільну білизну. Наразі створено всі необхідні умови для роботи працівників станції екстреної медичної допомоги.  Тож 12 жовтня відбулося відкриття оновленого приміщення станції, на яке прибули поважні гості, серед яких – народний депутат Арешонков В.Ю., керівництво Коростенського району та Ушомирської громади.

17:25 12.10.2018

Відбувся тренінг на тему "Впевнена комунікація та поведінка, -передумова успішного працевлаштування"

Сьогодні,в приміщенні будинку культури села Поліське  Ушомирської ОТГ, відбувся тренінг на тему "Впевнена комунікація та поведінка, -передумова успішного працевлаштування". Тренінг проводив Сергій Яцик. Він вдало та професійно презентував співбесіду з роботодавцем, окреслив основні моменти й продемонтстрував навички впевненого спілкування і психологічні якості успішних людей. Слухачі активно сприймали інформацію,відпрацьовуваючи теоретичні знання та навички на практиці. Атмосфера заходу була творчою та позитивною, щ о підвищувало ефективність, сприяло засвоєнню проведення ефективних співбесід з потенційними роботодавцями.За позитивними відгуками безробітних після тренінгу, вони змогли краще зрозуміти себе, усвідомити власні "проблемні сфери", підвищити самооцінку та впевненість у власних силах.

16:04 12.10.2018

2 жовтня 2018 року в адмінприміщенні с. Поліське Ушомирської сільської ради розпочала свою роботу поліцейська станція.

Нове службове приміщення отримали дільничні офіцери та групи реагування патрульної поліції Коростенського ВП ГУ НП в Житомирській області. За сприяння Ушомирської сільської ради було створено всі необхідні умовидля ефективної роботи цього «мікровідділення» поліції. Ремонт, меблі та обладнання закупила територіальна громада, яка покладає великі надії на роботу новоствореного підрозділу поліції. Працівники поліцейської станції обслуговуватимуть майже 6,5 тис. осіб, які входять до складу Ушомирської територіальної громади. Розміщення новоствореної поліцейської станції саме у Поліському не є випадковим. Хороша транспортна розв’язка дозволяє оперативніше дістатися до віддалених населених пунктів громади. Тепер правоохоронці швидше реагуватимуть на правопорушення у віддалених населених пунктах, а населенню буде значно простіше отримати допомогу поліції. Жителі 27-ми населених пунктів Ушомирської сільської ради відтепер мають можливість у будь-який час доби звернутися за допомогою до правоохоронців. Відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими.

15:08 02.10.2018

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.  Сьогодні ми вшановуємо те покоління, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло в кривавому пеклі Другої світової війни. Руками, розумом, силою і вмінням ветеранів відбудовувалась країна, та й тепер ці люди не стоять осторонь а в міру своїх сил і свого досвіду допомагають молодим творити майбутнє своєї держави. Не зачерствіли душі ветеранів від пережитих злигоднів, негараздів, не розгубили тепло своїх сердець на життєвих дорогах. Навпаки своєю душевною щедрістю вони є прикладом для молодих. Від усього серця бажаємо Вам миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

12:24 01.10.2018