Дата: від до Скинути

Одноразову матеріальну грошову допомогу отримуватимуть усі постраждалі від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.

08:37 14.07.2023

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ: ПЕНСІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТРАХОВОГО СТАЖУ

Легалізація заробітної плати – це захист прав застрахованих осіб та джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати негативно впливає на соціальний захист громадян.

16:08 13.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

08:12 13.07.2023

Обирайте післяплату — це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.

16:13 12.07.2023

Увага! Важлива інформація!

Наголошуємо надра- та лісокористувачам, сільгоспвиробникам й іншим субʼєктам господарювання на обмеження пересування лісовими масивами у 30-кілометровій зоні вздовж державного кордону Житомирської області з рб, територіями поблизу деокупованих населених пунктів Народницької громади, а також ділянками, де зберігається підвищена мінна небезпека.

16:07 12.07.2023

«СТОПМІНА»

Сьогодні в нашій громаді на базі Веселівського та Поліського старостинських округів представниками данської гуманітарна організація Данська Рада у справах біженців проведено інформаційні лекції «СТОПМІНА». Говорили про мінну безпеку. Основна мета таких навчальних лекцій знання про те, як виглядають небезпечні предмети та алгоритм дій при їх виявленні, інформація про визначення небезпечних місць.

12:19 12.07.2023