19 грудня у Поліській СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО  Ушомирської ОТГ. Запашним короваєм зустріли  гостинні господарі учасників семінару «Читання як стратегічний елемент культури (розвиток читацьких умінь і навичок на уроках зарубіжної літератури)», який підготувала і провела вчитель зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії, старший учитель  Л.Ф.Соловйова. Разом з учнями школи вона представила візитівку школи і звернулась до присутніх зі словами: «Цей рік для нас-особливий. Адже саме в цьому році ми працюємо у новому форматі- ОТГ. Наша Ушомирська ОТГ – єдина родина. Вона породичала 6 шкіл. Ми живемо разом,ми вчимося разом,ми думаємо разом і разом сьогодні працюємо! Якщо зірки запалюють – значить, це кому-небудь треба, значить –це необхідно, треба, щоб кожен день над селом запалювалась хоча б одна зірка…Якщо проводиться семінар- значить, це комусь треба, значить- це необхідно…»

16:20 21.12.2017

Миколай дарує радість дітям

Одним з найбільш довгоочікуваним для дітвори  є день Святого Миколая. Цього року дитячі дошкільні заклади Ушомирської громади отримали набори іграшок, які були вручені на святкових заходах у всіх дитячих садочках.

16:07 21.12.2017

На порядку денному – актуальні питання діяльності Ушомирської сільської ради

10 грудня 2017 року у с. Поліське відбувся схід села, на який зібралося більше 100 жителів сіл Поліське та Рудня Поліська. На порядку денному – актуальні питання діяльності Ушомирської сільської ради, громадське обговорення життєво-важливих установчих документів громади, планів інфраструктурного розвитку населених пунктів.

17:07 12.12.2017

Гарна подія в селі Охотівка

Рясніє гарними подіями життя в Ушомирській громаді. Чудова подія зібрала жителів села Охотівка в теплий і затишний, щойно відремонтовний сільський клуб. Привітати жителів приїхали художні колективи з сіл Ушомира і Ковбащини.Такі події дають змогу жителям громади відчути позитивний результат об'єднання та допомагають у духовному єднанні.

17:03 12.12.2017

Вiдкриття вiдремонтованого закладу в Ушомирськiй громадi

До Дня місцевого самоврядування в Ушомирській громаді відбулося відкриття відремонтованого приміщення Калинівської сільської ради, де крім кабінету старости, розмістилися фельдшерський пункт та бібліотека. Дане приміщення 12 років не опалювалося. Зараз тут тепло і затишно , створені комфортні умови для роботи.

13:20 12.12.2017

Компетентнісно зорієнтоване навчання – в практику школи

На виконання плану роботи відділу освіти молоді і спорту Ушомирської ОТГ нещодавно на базі Ришавської СЗШ відбувся семінар вчителів української мови та літератури з теми «Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі – ключ до успіху вчителів та учнів».

13:11 12.12.2017

Навчання населення діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій на арсеналах

21 листопада у Коростенському районі, на території Ушомирської територіальної громади, відбулися тренування органів управління та сил цивільного захисту Житомирської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних сил України.

16:38 21.11.2017

В мальовничому селі Ушиця відремонтували приміщення сільського клубу.

Об’єднання громад в дії. Об’єкти соціальної інфраструктури в малих населених пунктах в ОТГ не зникають, а навпаки розвиваються. Так, сьогодні в селі Ушиця Ушомирської об’єднаної територіальної громади відбулось урочисте відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту (ФАПу) та, після проведення поточного ремонту та заміни вікон, запрацював клуб.

14:29 28.10.2017