Працюємо

Ну що ж, нарешті підрядник розпочав роботи, на які ми так довго чекали. Результат радує! Наразі проводимо поточний ремонт дороги загального користування обласного значення О-060713 Поліське-Гулянка через Ришавку. За кошти обласного бюджету робимо профілювання з підсипанням з додаванням нового матеріалу. Найближчим часом плануємо поточний ремонт на інших відрізках доріг.

14:44 16.10.2023

Увага! Важлива інформація!

ПОЛІСЬКЕ  КОМУНАЛЬНЕ  ПІДПРИЄМСТВО  «ДОБРОБУТ»  НАДАЄ  ІНФОРМАЦІЮ  ДЛЯ  СПОЖИВАЧІВ  ПРО   НАМІР ЗДІЙСНИТИ  ЗМІНИ  ВАРТОСТІ  ТАРИФУ  НА  ПОСЛУГИ  З  УПРАВЛІННЯ  ПОБУТОВИМИ  ВІДХОДАМИ  :  ЗБИРАННЯ  ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ  ЗМІШАНИХ  ПОБУТОВИХ  ВІДХОДІВ

10:54 13.10.2023

#ТиЯк?: Вправи на усвідомленість. ІНФОГРАФІКА

Вправи на усвідомленість – чудовий інструмент для боротьби зі стресом та його наслідками, адже їх можна використовувати де б ви не були. Ба більше, їх можна вигадувати — новій й нові, що б вас не оточувало. Головне — навчитися перемикати увагу.

14:41 12.10.2023

До уваги жителів Житомирщини! Звертаємо увагу, що за фото- та відеозйомку військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури в Україні встановлено кримінальну відповідальність

З початком введення в Україні воєнного стану Верховною Радою України ухвалено Закон від 24.03.2022 № 2160-ІХ «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України (щодо забезпечення протидії несанкціонованому розповсюдженню інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). Закон опібліковано 30 березня 2022 року в газеті Голос України.

14:10 12.10.2023

#Тияк: 10 жовтня – День ментального здоров’я

День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Він спрямований на підтримку людей, які не страждають на серйозні відхилення з боку психіки, проте переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами.

14:39 10.10.2023

#ТиЯк?: Створи свою карту психологічного здоров’я

Карта психологічного здоров’я допомагає зосередитися на розвитку та покращенні когнітивної поведінки людини. Такий метод візуалізації дозволяє краще сконцентруватися на плані саморозвитку та осмислити власні емоції, переконання і реакції на події навколо, а також сприяє розумінню власного ставлення до себе та інших.

14:36 06.10.2023

Учасники бойових дій мають право на безоплатну правничу допомогу: куди звертатися та як можуть допомогти юристи

Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.

08:54 06.10.2023

Увага! Важлива інформація!Пам’ятка щодо виявлення осіб, які можуть прибути в регіон для проведення диверсійно-розвідувальної та  терористичної діяльності в інтересах іноземних спецслужб та пов’язаних з ними протиправних організацій

Увага! Важлива інформація!Пам’ятка щодо виявлення осіб, які можуть прибути в регіон для проведення диверсійно-розвідувальної та терористичної діяльності в інтересах іноземних спецслужб та пов’язаних з ними протиправних організацій

Пам’ятка щодо виявлення осіб, які можуть прибути в регіон для проведення диверсійно-розвідувальної та  терористичної діяльності в інтересах іноземних спецслужб та пов’язаних з ними протиправних організацій Характерні ознаки підозрілих осіб, які можуть прибути в регіон для вчинення диверсій та терактів: – особа чоловічої/жіночої статі, віком від 18 до 55 років (в першу чергу іноземці, мешканці інших регіонів України); – підозріла поведінка (тремор кінцівок, невмотивовано нервовий стан, неадекватні реакції на зауваження чи запитання, надмірний спокій, обережність); – сліди участі у бойових діях (міцна статура; сліди кіптяви на шкірі від використання вогнепальної зброї; професійні травми кінцівок — збиті кістянки пальців, мозолі, травми ліктів, колін, плечей; потертості ніг; наявність професійних навичок/реакцій/рефлексів); – наявність карт місцевості (атласів автомобільних доріг, топографічних карт тощо) з позначками/відмітками окремих населених пунктів на маршруті пересування, пов’язаних із дислокацією поблизу стратегічних об’єктів, військових частин; – наявність багажу, який легко переносити на великі відстані (наявність рюкзаку) та відсутність мотивованих відповідей щодо цього багажу; – нетиповий для регіону діалект (вимова), використання в розмові нетипових висловлювань; – наявність інструкцій із застосування зброї; – нетипова для даного регіону зовнішність (колір шкіри); – погане орієнтування на місцевості, по регіону та населеному пункту, в якому знаходиться особа та за місцем реєстрації; – поява таких осіб у малолюдних місцях (ліси і т.д.); – наявність предметів військового екіпірування (взуття, одяг, амуніція) та зброї; – ознаки фізичної та військової підготовки.

08:38 06.10.2023