Дата: від до Скинути

Весело і яскраво, з дотриманням наших традицій, пройшло святкування Масляної у с.Гулянка.

Всією громадою проводжали зиму та зустрічали весну. На свято з'їхалося багато гостей. У програмі дійства були представлені смаколики від вправних господинь, веселі пісні - закликання весни, весняні хороводи, спалювання опудала Масляної. Вже вкотре свято пройшло під патронатом народного депутата В.Ю. Арешонкова.  По усміхнених, рум'яних обличчях місцевих жителів та гостей було видно: свято вдалося на славу!

13:35 10.03.2019

Фінальним акордом святкових концертів до Міжнародного жіночого дня пролунав сьогодні заключний концерт у місцевому Будинку культури с. Ушомир. Діти, працівники культури та аматори художньої самодіяльності вітали найщирішими словами, найкращими піснями і танцями жінок Ушомирської ОТГ. Сонця і тепла, здоровя і краси та вірного кохання. Нехай у вашому житті буде багато світла, тепла і добра! Зі святом вас, наші любі жінки!

19:30 08.03.2019

відбулися концерти з нагоди жіночого свята - 8 березня

У 12 затишних, тепло і якісно відремонтованих сільських клубах, будинках культури Ушомирської громади відбулися концерти з нагоди жіночого свята - 8 березня. Змістовну, на різні смаки і вподобання концертну програму показали глядачам самодіяльні артисти. Приємно милували око нові, яскраві костюми учасників святкового дійства. Виступи аматорів сцени нікого не залишили байдужими.Адже люди гарно відпочили, поспілкувалися з односельцями, насолодилися гарними піснями, віршами, танцями.  Загалом, пісенно-музичне свято вийшло сімейним, добрим і позитивним, адже його організатори вклали у виступ велику енергію та оптимізм своїх гарячих сердець.

19:20 08.03.2019

Ключ до якісного навчання – це наявність сучасних комп’ютерів в класах.

Гарним подарунком для учнів Гулянецької СЗШ І-ІІІст. стало оснащення кабінету інформатики новою комп’ютерною технікою. Відтепер учні мають можливість користуватися сучасними комп'ютерами, що дозволить використовувати інноваційні методики на уроках, які так необхідні учням, аби розширювати та отримувати знання і бути конкурентоспроможними у сучасному світі. Учні та вчитель інформатики задоволені новими комп'ютерами, адже це дає можливість працювати продуктивно і швидко, уроки стали ще цікавішими.

16:09 04.03.2019

Чудовим подарунком до жіночого свята став концерт в клубі с. Ковбащина.

Чудовим подарунком до жіночого свята став концерт в клубі с. Ковбащина. Діти та дорослі – всі на одній сцені радували своїм співом і вітали присутніх з першим весняним святом – святом жінки. Звучали лагідні слова та пісні про маму, слова вдячності і любові – які розчулювали до сліз.  Всі, хто був на святі, з блиском в очах та посмішками на вустах радо зустрічали учасників концерту, аплодували та віддавали їм свої щирі емоції.

16:01 04.03.2019

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси.

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси. Ушомирська громада продовжує вітати жінок. Сьогодні в Будинку культури села Поліське відбувся святковий концерт. Яскраве дійство, незабутні враження, чудовий настрій подарували аматори сцени, запрошені гості та чарівні діти.

17:51 03.03.2019

святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню

Перші святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися в селах Ушиця та Гулянка Ушомирської громади. Найпрекраснішу половину людства зі святом весни, краси та любові вітали місцеві аматори. Зі сцени лунали слова подяки всім жінкам за турботу, доброту, мудрість і чуйність та побажання жіночого щастя, міцного здоров’я, весняного настрою та родинного затишку.

20:46 02.03.2019