ВІТАЄМО З ДНЕМ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 12.06.2022 06:24

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Хай її простори будуть завжди дорогі кожному, хай здійснюються тут бажання і збуваються мрії, хай громада наша процвітає і зростає! Пам’ятайте, що ви, всі мешканці Ушомирської громади, є її найціннішим скарбом. І від нашої з вами старанності, жаги до життя, сумлінності залежить, без перебільшення, майбутнє нашої країни. Бажаємо щасливої долі і світлого майбутнього у нашій незалежній мирній Україні! Дякуємо кожному за підтримку та розуміння, за ваше прагнення жити в найкращій громаді. Завдяки вам ми можемо подолати великі, а іноді дуже непрості виклики, які ставить перед нами сьогодення. Але разом - ми нездоланна сила і ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

Хочемо висловити безмежну вдячність надзвичайно талановитому співаку і композитору, прекрасній людині Pavlo Tabakov

та його чарівній донечці Анастасії Табаковій за пісню "То Україна" (сл. Л. Лазурко, муз. П. Табаков), яка використана для відео. До того ж, саме сьогодні, відбувається прем'єра цієї неймовірної пісні, тож щиро вітаємо Павла і віримо, що ця композиція зачепить душу кожного українця і українки та зміцнить віру у нашу перемогу.https://www.facebook.com/100002088720420/videos/566322758389336/Фото без опису