Запобігання надзвичайних ситуацій на території громади.

Нехай тепло у вашому домі буде безпечним! Для запобігання надзвичайних ситуацій та пожеж до та під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні правила пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорювати в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: виклик пожежно-рятувальної служби «101», першочергова евакуація дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Обов’язково роз’яснюйте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтесь певних правил: – слідкуйте за станом та справністю електромережі; – у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо; – не паліть у ліжку; – не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; – намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроприлади великої потужності; – подбайте про справність печей та обігрівальних приладів; – електрообігрівальні прилади встановлюйте на негорючій основі; – дотримуйтесь відстані від приладів електроопалення до горючих матеріалів (не менше 0,25м); – забороняється застосовувати для розпалювання печей і камінів бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини.

20:09 25.01.2022

Староста Лісівщинського старостинського округу Охрімчук Юрій Анатолійович інформує про свою діяльність.

До Лісівщинського старостинського округу входять три населені пункти: Лісівщина Лісобуда та Мойсіївка. Станом на 01.01.2022р. нараховується 534 двори (заселених - 291; незаселених-243) населення округу складає 657 осіб , з них:

18:22 21.01.2022

Звіт старости Веселівського старостинського округу Тетяни Киселевич.

До Веселівського старостинського округу входять чотири населені пункти: Веселівка, Розівка, Іванівка та Ковалівщина. Станом на 01.01.2022р. нараховується 345 домогосподарства, населення округу складає 902 чоловіки, з них:

16:00 21.01.2022