Дата: від до Скинути

Відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Ушомирської сільської ради. Роботу над сесійними питаннями депутати розпочали з першочергових питань – затвердження звіту про виконання бюджету Ушомирської сільської територіальної громади за 2022 рік,  прийняття цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки, про внесення змін до Програми забезпечення та захисту прав дітей Ушомирської сільської ради на 2021-2023 роки, ряд земельних питань. Також депутати розглянули та прийняли рішення по ряду важливих питань, проекти яких були включені до порядку денного, всього було прийнято 18 рішень.

16:14 18.01.2023

«Людина в біді»

Від сьогодні в  нашій громаді розпочала роботу міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need, PIN).  Внутрішньо переміщені особи внаслідок поточного воєнного конфлікту (з лютого 2022), які проживають  на території Ушомирської  громади можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації. Працюємо. Ваша Ушомирська громада!

14:29 17.01.2023

АТЕРОСКЛЕРОЗ:  СТЕРЕЖІТЬСЯ   БЛЯШОК!

АТЕРОСКЛЕРОЗ: СТЕРЕЖІТЬСЯ БЛЯШОК!

Атеросклероз часто називають  хворобою любителів надмірностей. Вона характеризується утворенням жирових бляшок на стінках артерій. А це найчастіше трапляється в людей, які віддають перевагу смачнішій їжі, міцнішому алкоголю, та ще  й  цигарці «на закуску».

14:28 17.01.2023