«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

11:25 13.03.2023

Гвардія Наступу. Випуск 1. Тарас Тополя та бригада «Буревій»

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій». «Буревій» готується нищити ворога. А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична.

17:58 12.03.2023

Перша декада весни – час готуватися до нового сезону «Сади Перемоги» Ушомирської громади. І хоча березень може бути непередбачуваним щодо погодних умов, деякі овочі вже можна успішно висадити в цей період. Один з найважливіших аспектів успішного вирощування городини – якісне насіння.

14:46 10.03.2023

Час повертати своє!

Сучасна країни пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

11:52 10.03.2023

Нова посада - нові можливості,які відкривають горизонт.

Нова посада - нові можливості,які відкривають горизонт.Щиро вітаємо зі вступом на посаду директора Білківського ліцею «Ліцей Володимира Матвієнка» Тетяну Володимирівну Ніколайчук. Впевнені,що саме тут Вам вдасться максимально реалізувати свій професійний потенціал і отримати високі результати за вкладені зусилля і працю. Міцного здоров’я та успіхів у Вашій нелегкій та відповідальній роботі.

16:03 07.03.2023

Вітаємо з призначенням на посаду директора Веселівської гімназії Тетяну Миколаївну Васьківську. Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія і організаторські здібності дозволять Вам добитися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Зичимо щасливого життєвого шляху, професійних здобутків та творчого піднесення у прийнятті важливих рішень!

16:02 07.03.2023

Допомога важлива

Щоденно наша діяльність пов'язана з добром та милосердям, щоденно ми даруємо частинку свого серця і тепло душі. Сьогодні, при підтримці та за сприяння голови Коростенська Організація Червоного Хреста України Людмила Николаевна Шкуратова-Лукьянова, була надана гуманітарна допомога мешканцям Ушомирської громади Білошицівського, Веселівського та Поліського старостатів категорії громадян віком 80+. Дана допомога охопить всі старостинські округи громади.

16:01 07.03.2023