Дата: від до Скинути

Нові зміни в механізмі призначення і нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Постановами Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» внесено ряд змін до умов призначення та нарахування житлових субсидій.

19:11 12.07.2021

Адміністрація КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» повідомляє , що в зв’язку з поширенням мутованих форм коронавірусу територією України та з сезонною міграцією населення ,що пришвидшує розповсюдження даного захворювання, закликаємо звернутись до сімейних лікарів для запису на вакцинацію проти COVID-19 .

15:12 09.07.2021