Оголошення

З метою забезпечення сталого розвитку Ушомирської сільської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Ушомирська сільська рада рішенням тринадцятої сесії VIII скликання Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області від 23 грудня 2021 № 506 розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Ушомирської сільської територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади  https://ushomyrska-gromada.gov.ua/docs/1111367/  На вимогу Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Ушомирська сільська рада повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з формування завдання до комплексного плану просторового розвитку території Ушомирської сільської територіальної громади.

15:22 10.01.2022

Центр надання адміністративних послуг Ушомирської сільської ради

Центр надання адміністративних послуг Ушомирської сільської ради утворено 27.03.2021 року та створено 13 віддалених робочих місць в старостинських округах громади. Рішенням сесії сільської ради затверджено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через ЦНАП та розпочато прийом громадян адміністраторами Центру з 1 квітня 2021 року.

12:51 10.01.2022