Триває прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей

До уваги жителів Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Лугинської селищної, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад Коростенського району!

11:22 14.05.2021

Оголошення

13 травня 2021 року відбувся  конкурсний відбір на посади педагогічних працівників КУ «ІРЦ Ушомирської сільської ради»: практичний психолог; вчитель-реабілітолог; вчитель-дефектолог. Взяв участь у конкурсному відборі один кандидат, який успішно склав іспит та пройшов співбесіду на посаду вчителя-дефектолога – Глотова Інна Леонідівна.

15:24 13.05.2021

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Ушомирської сільської ради Людмилою Малою, керівниками медичних закладів Коростенщини Аллою Желєзняковою та Наталкою Бугайовою привітав медичних працівників КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради» та КНП «Центр медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради».

14:22 13.05.2021