Дата: від до Скинути

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 375 034 особи

За минулу добу, 21 вересня, у Житомирській області щеплено 3 278 осіб, з яких першу дозу отримали 1 746 осіб, повністю імунізовані 1 532 особи. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

12:30 22.09.2021

ПОЖОВТІЛИ!

З 23 вересня в нас вводять «жовту» зону! Таке рішення держава і ОДА ухвалили на засіданні ТЕБ і НС.

10:47 22.09.2021

Віктор Градівський долучився до відкриття командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.

10:39 22.09.2021

І знову гарні новини!

Після невеличкої перерви запрацювало терапевтичне відділення № 3 КНП Коростенської районної лікарні Ушомирської сільської ради в селі Бондарівка і від тепер з питною водою (за кошти місцевого бюджету пробурили свердловину). Робимо все для того, аби мешканцям громади (і не тільки) було затишно та комфортно в наших медичних закладах. Приємним подарунком стали чудова альтанка та бруківка до неї від Коростенського заводу теплотехнічного обладнання (КЗОТ).

14:52 20.09.2021