ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ!

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Ушомирської сільської ради.

09:20 01.11.2021

ФП с.Сушки - проведено ремонт

КНП ЦПМСД Ушомирської с/р з 2018 року пройшло всі етапи реорганізації з бюджетного закладу у комунальне некомерційне підприємство, в результаті якого стало автономним. ЦПМСД для виконання своїх першочергових задач відповідно до Наказу МОЗ №504 від 19.03.2018р. «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» отримує кошти відповідно до договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій від Національної служби здоров’я України (далі-НСЗУ). Але, майже всі кошти ідуть на виплату заробітної плати працівникам ЦПМСД. Всі поточні витрати,в т.ч. оплата енергоносіїв здійснюється за рахунок субвенцій Ушомирської громади. Крім того, для підписання договору з НСЗУ на наступний рік ЦМПСД має отримати сертифікати відповідності вимогам вільного доступу до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У разі не виконання цих вимог , НСЗУ припинить фінансування всього медичного закладу.

08:40 28.10.2021